11
2020
2015-03-10

"Siostrunie" na deskach SOK-u


9 marca na deskach sceny Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa seanse spektaklu w reż. Mariusza Kiljana pt. „Siostrunie”. Wypełniona po brzegi widownia mogła podziwiać plejadę polskich aktorów: Katarzynę Żak, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską, Julię Kamińską oraz Roberta Rozmusa. 

„Siostrunie” to spektakl typowo rozrywkowy, śmieszny i zabawny oraz bardzo dobrze zagrany i zaśpiewany przez obdarzone talentem komediowym cztery aktorki i jednego aktora. Publiczność spędziła czas w towarzystwie pełnych wdzięku, nie do końca poczciwych zakonnic, które w efekcie kłopotów finansowych nie mają pieniędzy na pochowanie sióstr otrutych przez nieuwagę roztargnionej kucharki. Aby załatać dziurę budżetową zakonnice postanawiają przygotować rewię w rytmach soul, country i gospels, z której dochód ma być przeznaczony na uniknięcie kłopotów z powodu zbliżającej się kontroli sanitarnej. 
Spektakl oglądało się z przyjemnością. Był zabawny, dowcipny i zachowujący dobry smak. Sokołowska publiczność żywiołowo reagowała na zabawne perypetie zakonnic i nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe