17
2020
2015-06-10

Sikorska ma zastępce


W gminie Sterdyń utworzono stanowisko wicewójta. Został nim Tomasz Rostkowski, dotychczasowy pracownik sokołowskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Swoją funkcję zaczął sprawować 18 maja. 

Przez ostatnie miesiące w Sterdyni nie było zastępcy wójta. Po jesiennych wyborach samorządowych, gdy nowym włodarzem została Grażyna Sikorska, dotychczasowa wicewójt Urszula Woźniak odeszła z urzędu. Nową pracę zaczęła w sokołowskim Starostwie Powiatowym na stanowisku kierownika wydziału rozwoju gospodarczego (zastąpiła Pawła Środę, który został wiceprezesem w sokołowskim PKS).
 
Po kilku miesiącach zarządzania gminą nowa pani wójt powiadomiła prokuraturę, że sekretarz tutejszego urzędu miała wynieść w gminy dokumenty dotyczące przetargów (do tego tematu powrócimy niebawem). Pani sekretarz jest obecnie na wypowiedzeniu, a gmina została bez wicewójta i sekretarza. W tej sytuacji Grażyna Sikorska postanowiła powołać swojego zastępce.

KW
 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Niezły przystojniak z tego vice. Nic nie piszą o jego doświadczeniu w administracji, ale pewnie w poprzedniej pracy współpraca im się dobrze układała, to szkoda go było zostawić.

współpraca
2015-06-10 15:57:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe