25
2019
2019-04-10

Siatkarskie zmagania o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu


Drużyna ZSCKR w kategorii JUNIOR i zespół ze Skrzeszewa w kategorii OPEN zwyciężyli w IV Turnieju piłki siatkowej o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego.

Turniej odbył się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim w dniach 5 – 6 kwietnia, a udział wzięło w nim 11 drużyn z terenu powiatów sokołowskiego i węgrowskiego. Powiat węgrowski reprezentował jedyny w rozgrywkach żeński zespół UKS Miedzanka Miedzna. Sędzią głównym Turnieju był Maciej Kowalczyk.

Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: JUNIOR i OPEN w systemie gry „każdy z każdym” równocześnie na dwóch boiskach. W zmaganiach kategorii JUNIOR uczestniczyły zespoły: I LO w Sokołowie Podlaskim, SLO Sokołów Podlaski, UKS Miedzanka Miedzna, ZS Nr 1 Sokołów Podlaski i ZSCKR Sokołów Podlaski.


Zwycięzcami zostali:

1. ZSCKR w Sokołowie Podlaskim
2. I LO w Sokołowie Podlaskim
3. ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Tytuł MVP zawodów juniorskich został Sebastian Nowakowski z drużyny ZSCKR.


W kategorii OPEN zmierzyły się drużyny: DRYMTYM, FC Po Nalewce, Repki, Skrzeszew, LIDER Wyrozęby, MKS Kosów Lacki. W tej kategorii zwycięzcami zostali:

1. Skrzeszew
2. DRYMTYM
3. FC Po Nalewce.

Najlepszym zawodnikiem kategorii OPEN okazał się Piotr Błoński ze Skrzeszewa.

Zarówno drużyna ZSCKR w Sokołowie Podlaskim jak i drużyna ze Skrzeszewa otrzymały
z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jacka Odziemczyka pamiątkowe puchary. Każda z drużyn dodatkowo otrzymała nagrody rzeczowe. Sponsorami i fundatorami nagród byli: Sieć Sklepów TOPAZ, POLSERO Sp. z o.o., Centrum Szkoleniowe ACZE, Przedsiębiorstwo Handlowe JACEK, NATO MILITARIA Paweł Mirosz oraz Powiat Sokołowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Wręczenia nagród dokonali: Wicestarosta Ryszard Domański, Fundatorzy: Andrzej Czerkas i Jacek Kobyliński oraz Dyrektor OSIR Sławomir Chadaj i Zastępca Dyrektora ZS Nr1 Piotr Adamczuk.

W imieniu właściciela firmy POLSERO Zbigniewa Seroczyńskiego zwycięzcom Turnieju nagrodę wręczył Przewodniczący Jacek Odziemczyk. Sieć Sklepów Topaz i Zbigniewa Paczóskiego reprezentował Rafał Batorowicz.

Dziękujemy uczestnikom oraz darczyńcom i zapraszamy na kolejny Turniej. 

Info / Fot. Starostwo powiatowe w Sokołowie Podlaskim


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe