17
2020
2018-11-27

Seniorzy świętowali w Jabłonnie


W dniu 24 listopada spotkali się członkowie Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonnie Lackiej. Wszystkich obecnych oraz zaproszonych gości: Wójta Gminy Wiesława Michalczuka z żoną, Przewodniczącego Rady Gminy Stanisława Strzałę z żoną, ks. Proboszcza Walentego Wojtkowskiego wraz z ks.Wikarym Łukaszem Skarżyńskim, sekretarz UG Marię Kowalską powitała Przewodnicząca Klubu Henryka Wysokińska.

Następnie krótką informację o seniorach i obchodach ich święta przedstawiła pani Róża Jezierska.

W części artystycznej przygotowanej specjalnie na to spotkanie wystąpił zespół Jabłoniacy, prezentując piosenki oraz krótkie scenki z życia seniorów. W dalszej części głos zabrał gospodarz gminy Wójt Wiesław Michalczuk, składając na ręce Przewodniczącej życzenia wszystkiego, co najlepsze dla wszystkich Seniorów oraz podziękował za poparcie w wyborach.

Pracownicy GOK zaprosili wszystkich na przygotowany poczęstunek. Do późnych godzin bawiono się przy muzyce przygotowanej przez instruktora GOK Pawła Bondarczuka.

Przewodnicząca Klubu dziękuje sponsorom: Wójtowi Wiesławowi Michalczukowi, Prezesowi SKR Panu Jerzemu Strzale, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim i Pani Prezes GS Małgorzacie Ziemskiej.
Info / Fot. GOK w Jabłonnie Lackiej 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe