2
2020
2017-10-25

Seniorze - wyjdź z domu!


Osoby starsze nie powinny zamykać się w czterech ścianach i skazywać się na samotność. Aktywne spędzanie czasu pozwoli im czerpać radość z życia. Seniorze – wyjdź z domu! Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów (PZERiI) przygotowali dla Ciebie Dzień Seniora.

Dzień Seniora to akcja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, która hasłem „wyjdź z domu” zachęca osoby starsze do aktywności. 27 października siedlecki ZUS zaprasza do Biblioteki Głównej UPH na cykl wykładów i porad. Zostaną przedstawione tematy takie jak „ZUS dla Seniora”, „Bezpieczny Senior” oraz „Rolnictwo i żywność ekologiczna”. Część wykładową zamknie prelekcja Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego nt. profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia, a równolegle w trakcie trwania zajęć na uczestników czekają stoiska informacyjne z ofertami zaproszonych instytucji. Wsparcie dla inicjatywy udzieliły Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Komenda Miejska Policji w Siedlcach, Siedlecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Spółdzielnia Socjalna "Zioła Siedleckie" oraz Urząd Miasta Siedlce.

Zajęcia odbędą się 27 października w godzinach 10.00 – 14.00 w r. w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach (ul. Popiełuszki 9, aula 101). Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.zus.pl/o-zus/kalendarium/dzien-seniora oraz pod numerem (25) 6401 663.

Piotr Olewiński
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe