43
2019
2019-06-07

Samochód uderzył w dom


W czwartek 6 czerwca 2019 r. około godziny 02:20 dyspozytor punktu alarmowego SKKP w Sokołowie Podlaskim odebrał groźnie brzmiące zgłoszenie, z którego wynikało że w miejscowości Suchodół gm. Sabnie samochód osobowy uderzył w budynek mieszkalny.

Na miejsce zadysponowany został techniczny zastęp z JRG Sokołów Podlaski, pobliska jednostka OSP oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dotarciu na miejsce strażacy zastali zniszczony po uderzeniu w budynek samochód marki Volkswagen oraz kierującą, która o własnych siłach opuściła pojazd.

Do zadań strażaków należało zabezpieczenie oraz oświetlenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie oraz odłączenie akumulatoru z rozbitego pojazdu.

Z informacji przekazanych przez mł. asp. Jakub Więsaka wynika:

- Będący na miejscu Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Volkswagen wypadła z drogi, uderzyła w ogrodzenie, a następnie w budynek mieszkalny. Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującej podczas jazdy. Kobieta była trzeźwa, ukarana została mandatem karnym. 


Info: Samochody Ratownicze na FB
Fot. OSP Suchodół

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe