17
2020
2013-01-11

Salos siódmy po rundzie zasadniczej


Siódme miejsce zajęli tenisiści stołowi SALOS Sokołów Podlaski w rundzie zasadniczej rozgrywek V ligi grupy B Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.
W dziewięciu spotkaniach trzy razy wygrali, raz zremisowali i 4 razy przegrali. Najlepszymi zawodnikami byli wychowankowie klubu: Michał Krynicki i Krzysztof Rytel, którzy w każdym meczu zdobywali minimum 2 punkty. Niestety zespoły z czołówki były poza zasięgiem naszych tenisistów. Z pozostałymi nawiązywali walkę. Najlepszy mecz rozegrali w IX kolejce. W spotkaniu decydującym o awansie do pierwszej szóstki przegrali we własnej sali z Sokołem Serock 5:8. Walka toczyła się w każdym spotkaniu do ostatniej piłki, jednak lepsza gra debli przeciwnika zdecydowała o wygranej drużyny z Serocka i zajęciu siódmego miejsca przez tenisistów z Sokołowa.
Obecnie zespół trenuje trzy razy w tygodniu po dwie godziny, przygotowując się do rozgrywek o miejsca 7-10. Po tygodniowej przerwie w czasie ferii zimowych, rozpocznie intensywne treningi przed rozgrywkami, które zaczynają się 10 lutego.
Oprócz wyczynowej sekcji SALOS klub prowadzi rozgrywki amatorskiej ligi tenisa stołowego. Obecnie kończy się pierwsza runda rozgrywek, w której uczestniczy 9 drużyn z miasta i powiatu sokołowskiego. Mecze, rozgrywane w sali SALOSu, cieszą się zainteresowaniem.

Juliusz Nowicki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe