6
2020
2011-06-03

Rywalizowali po raz trzynasty


Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim 26 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Lekkoatletyce im. Romana Lecyka.

Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim. Do rywalizacji przystąpiło 425 zawodników z 4 szkół ponadgimnazjalnych, 18 podstawowych i 12 gimnazjów.
Najlepsi lekkoatleci otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Natomiast najwyżej sklasyfikowane szkoły otrzymały puchary i dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez starostwo powiatowe w Sokołowie Podlaskim, a wręczali je: żona Romana Lecyka, Hanna Lecyk i wiceprzewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sokołowie Podlaskim Krzysztof Woźniak.
Puchar ufundowany przez Hannę Lecyk za najlepszy wynik w zawodach otrzymał Bartosz Floryszczyk z Gimnazjum w Kosowie Lackim. Przebiegł 100 metrów w czasie 11.59 sek.

Medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli:
Szkoły Podstawowe
Dziewczęta
60 m
1. Magdalena Szkop (SP Skrzeszew) 
2. Katarzyna Bindas (SP 2 Sokołów) 
3. Patrycja Wrzosek (SP Dzierzby)
600 m
1. Klaudia Drabanek (SP 2 Sokołów)
2. Klaudia Teluk (SP 1 Sokołów)
3. Katarzyna Bindas (SP 2 Sokołów) 
Skok w dal
1. Agata Czarnocka (SP Wyrozęby)
2. Klaudia Teluk (SP 1 Sokołów)
3. Roksana Malinowska (SP Skrzeszew)
Rzut piłeczką palantową
1. Klaudia Drabanek (SP 2 Sokołów)
2. Ewelina Kosowska (SP Kosów L.)
3. Iwona Bielińska (SP Zembrów)
 Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. SP 2 Sokołów  24 pkt
2. SP 1 Sokołów  18
3. SP Skrzeszew  14
4. SP Zembrów  9
5. SP Wyrozęby  7
6. SP Kosów Lacki  5
7. SP Dzierzby  5
8. SP Sabnie   3
9. SP Rozbity Kamień 2
10. SP Sterdyń  1

Chłopcy
60 m
1. Kamil Wojtkowski (SP 2 Sokołów)
2. Damian Lemieszek (SP 1 Sokołów)
3. Przemysław Bukowicki (SP 4 Sokołów)
1000 m
1. Wojciech Duch (SP 1 Sokołów)
2. Radosław Kozłowski (SP Zembrów)
3. Jakub Ławecki (SP Rozbity Kam.)
Skok w dal
1. Kamil Wojtkowski (SP 2 Sokołów)
2. Mateusz Kupa (SP Skrzeszew)
3. Nikodem Zdunek (SP Jabłonna L.)
Rzut piłeczką palantową
1. Nikodem Zdunek (SP Jabłonna L.)
2. Damian Lemieszek (SP 1 Sokołów)
3. Hubert Walczak (SP Kosów L.)
 Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. SP 1 Sokołów  17 pkt
2. SP 2 Sokołów  15
3. SP Kosów Lacki  14
4. SP Jabłonna Lacka  11
5. SP Rozbity Kamień 9
6. SP Skrzeszew  8
7. SP Zembrów  5
8. SP 4 Sokołów  4
9. SP Sabnie   3
10. SP Czerwonka  2

Gimnazja
Dziewczęta
100 m
1. Sylwia Rojek (PG Kosów L.)
2. Kinga Pskiet (PG Grochów)
3. Dorota Bartczuk (PG Kosów L.)
300 m
1. Sylwia Rojek (PG Kosów L.)
2. Kinga Pskiet (PG Grochów)
3. Paulina Paprocka (PG Skibniew)
800 m
1. Paulina Zdanowicz (PG 2 Sokołów)
2. Marta Suchocka (PG 1 Sokołów)
3. Martyna Rusak (PG 1 Sokołów)
Skok w dal
1. Angelika Parzonka (PG 2 Sokołów)
2. Dorota Bartczuk (PG Kosów L.)
3. Monika Jagiełło (PG Sabnie)
Pchnięcie kulą 4 kg
1. Ewa Zupka (PG Skrzeszew)
2. Alicja Szybka (PG 1 Sokołów)
3. Olga Wdowińska (PG Kosów L.)
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. PG Kosów Lacki  29 pkt
2. PG 2 Sokołów  17
3. PG 1 Sokołów  16
4. PG Grochów  11
5. PG Skrzeszew  9
6. PG Skibniew  7
7. PG Ceranów  6
8. PG Sabnie   4
9. PG Sterdyń   3
10. PG Rozbity Kamień 3

Chłopcy
100 m
1. Bartosz Floryszczyk (PG Kosów L.)
2. Konrad Ostasiuk (PG 2 Sokołów)
3. Łukasz Bolesta (PG Sabnie)
300 m
1. Bartosz Floryszczyk (PG Kosów L.)
2. Przemysław Tomczak (PG Repki)
3. Radosław Dybowski (PG Kosów L.)
1500 m
1. Michał Kryczka (PG Kosów L.)
2. Jarosław Waszczuk (PG Ceranów)
3. Mateusz Miszczuk (PG Skibniew) 
Skok w dal
1. Piotr Kalinowski (PG Sabnie)
2. Konrad Ostasiuk (PG 2 Sokołów)
3. Marcin Makolewski (PG Rozbity Kam.)
Pchnięcie kulą 5 kg
1. Maciej Jagiełło (PG Sabnie)
2. Karol Lipiński (PG 1 Sokołów)
3. Adam Królak (PG Rozbity Kam.)
 Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. PG Kosów Lacki  28 pkt
2. PG Sabnie   26
3. PG 2 Sokołów  14
4. PG Ceranów  11
5. PG 1 Sokołów  10
6. PG Rozbity Kamień 10
7. PG Skibniew  6
8. PG Repki   5
9. PG Sterdyń   1

Szkoły Ponadgimnazjalne
Dziewczęta
100 m
1. Milena Krakowska (I LO Sokołów)
2. Anna Mączyńska (I LO Sokołów)
3. Kamila Łasko (ZS CKR Sokołów)
400 m
1. Patrycja Czarnocka (I LO Sokołów)
2. Anna Kisielińska (ZS CKR Sokołów)
3. Mariola Szewruk (ZS CKR Sokołów)
800 m 
1. Marta Wiśniewska (I LO Sokołów
2. Kamila Łasko (ZS CKR Sokołów
3. Agnieszka Makowiecka (ZS CKR Sokołów)
Skok w dal
1. Milena Krakowska (I LO Sokołów)
2. Emilia Mazurczak (ZS nr 1 Sokołów)
3. Mariola Szewruk (ZS CKR Sokołów)
Pchnięcie kulą 4 kg
1. Justyna Węcławek (ZS CKR Sokołów)
2. Edyta Zębrowska (ZS CKR Sokołów)
3. Karolina Puchalska (I LO Sokołów)
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. ZS CKR Sokołów Podlaski 46 pkt
2. I LO Sokołów Podl.  41
3. ZS nr 1 Sokołów Podl.  18
4. LO Kosów Lacki   2
 
Chłopcy
100 m
1. Sebastian Gąsowski (ZS nr 1 Sokołów)
2. Jakub Kostrzewski (I LO Sokołów)
3. Sylwester Błoński (ZS nr 1 Sokołów)
400 m
1. Sylwester Błoński (ZS nr 1 Sokołów)
2. Łukasz Ferenc (I LO Sokołów)
3. Przemysław Jaczewski (I LO Sokołów)
1500 m
1. Karol Wysokinski (ZS CKR Sokołów)
2. Marcin Sidorzak (ZS CKR Sokołów)
3. Jakub Ryciak (I LO Sokołów)
Skok w dal
1. Sebastian Gąsowski (ZS nr 1 Sokołów)
2. Mateusz Zawadzki (ZS CKR Sokołów)
3. Bartłomiej Walczuk (I LO Sokołów)
Pchnięcie kulą 6 kg
1. Grzegorz Goyski (ZS nr 1 Sokołów)
2. Mateusz Repliński (I LO Sokołów)
3. Przemysław Plichta (I LO Sokołów)
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. I LO Sokołów Podlaski  48 pkt
2. ZS nr 1 Sokołów Podl.  38
3. ZS CKR Sokołów Podl.  24
4. LO Kosów Lacki
TS/FOT. ARCHIWUM

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe