15
2020
2011-01-18

Rywalizacja i zabawa na śniegu


W czwartek 13 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego w Grochowie zorganizowano Noworoczny Turniej Sportowy.

Ciekawą rywalizację, pełną dobrej zabawy przygotowały dla uczniów klas I-III nauczycielki gimnastyki korekcyjnej: Danuta Odowska i Joanna Kosieradzka.

Wyrównana walka
W turnieju wzięły udział dwie drużyny ze wszystkich klas, które rywalizowały ze sobą w konkurencjach sprawnościowych związanych z zimą i Mikołajem. Uczniowie mieli zmierzyć się w dziewięciu konkurencjach wykonując kolejne zadania ruchowe, min. toczenie kuli śniegowej, bieg renifera, zaprzęgi, jazda na saneczkach, ubieranie choinki…
- Wszystkie konkurencje rozgrywane były na czas. Walka była bardzo wyrównana o czym świadczy końcowy wynik zmagań - 20:19. Podczas sportowych potyczek panowała znakomita atmosfera. Wszyscy zawodnicy byli bardzo zaangażowani a zapał i walka wyzwalały pozytywne emocje i radość na twarzach. Tak naprawdę dla wszystkich nie wynik był najważniejszy, tylko dobra zabawa, a w takiej sytuacji przegranych nie było – podkreślają organizatorki turnieju.

Dyplomy i nagrody
Podczas uroczystego zakończenia imprezy dyrektor Zespołu Oświatowego w Grochowie Wojciech Grądzki wręczył wszystkim uczestnikom turnieju dyplomy i nagrody – słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
- Turniej sportowy młodszych klas odbywał się w naszej szkole już po raz trzeci. Impreza ma na celu propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego wśród dzieci oraz wdrażanie ich do rywalizacji sportowej. Turniej ten cieszy się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów i rodziców a uczestnikom daje dużo satysfakcji – podsumował spotkanie dyrektor Wojciech Grądzki.
BOŻENA GONTARZ
FOT. ZO W GROCHOWIE

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe