2
2020
2014-03-12

Rutkowski na tropie


Po raz kolejny znany detektyw Krzysztof Rutkowski wkroczył na nasz region. I po raz kolejny ostro wypowiedział się pod adresem znajdujących się w regionie organów sprawiedliwości. 

Nasza redakcja nie otrzymała zaproszenia na ubiegłotygodniową konferencję prasową z udziałem detektywa (konferencja odbyła się tylko w Siedlcach, więc zaproszenia dostały wyłącznie siedleckie media). Omawiane podczas konferencji sprawy miały jednak sporo wspólnego z powiatem sokołowskim.
Znany detektyw ponownie powrócił do sprawy księdza z Rogowa, który rzekomo nękał erotycznymi SMS-ami mieszkańca Siedlec do tego stopnia, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Osób nękanych przez księdza podobno jest mnóstwo, a prokuratura po raz kolejny umorzyła śledztwo. Podczas wrześniowej konferencji prasowej Rutkowski dość ostro skrytykował siedlecką  prokuraturę. Na ubiegłotygodniowej konferencji - jak huczą siedleckie gazety i telewizja - ostro skrytykował również sokołowską policję.

Detektyw zajął się bowiem sprawą sokołowianki, która kilka lat temu kupiła w komisie używany samochód. Auto kosztowało kilkanaście tysięcy, był to jednak zakup feralny. Licznik liczący ilość przejechanych kilometrów miał być bowiem przekręcony o kilkaset tysięcy kilometrów. Zakup samochodu przysporzył sokołowiance wielu problemów. Co więcej, właścicielem komisu z którego sokołowianka kupiła samochód, to policjant. Co prawda niepełniący już służby, ale policjant - osoba, która raczej wzbudza nasze zaufanie. 
Detektyw Rutkowski nie zamierza na tym etapie zostawić sprawy. Chce pomóc mieszkance Sokołowa, która zwróciła się do niego z pomocą, i tak też pewnie zrobi. 

Detektyw zamierza jeszcze bardziej wgłębić się w pracę sokołowskiej policji i prokuratury. Szykuje się zatem bardzo gorący okres. Podczas detektywistycznego śledztwo niejedna sprawa może ujrzeć światła dziennego...

KW / fot. www.detektywrutkowski.pl

« wróć | komentarze [9]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie wariuj człowieku.

bebek@lokalny patriota
2014-03-17 11:39:31

Nie ma znaczenia czy ma licencje czy nie! Zatrudnia detektywów z licencją u siebie w firmie. Gdyby nie on sprawa np. "Madzi z Sosnowca" dalej byłaby zagadką a lokalne władze dalej szukałby porywaczy....

lokalny patriota
2014-03-16 23:51:49

Rutkowski przestał być detektywem w 2010r. wtedy MSWiA odebrało mu licencję detektywa w związku z zarzutami dotyczacymi uczestnictwa w tzw.śląskiej mafii paliwowej.

Kris
2014-03-15 15:30:36

Mieliśmy w mieście focusy, mercedesy a teraz komisy.Ten komis przy sklepie Gama to wielki autoszrot. Powinni go zamknąć.Wreszcie Krzysztof Rutkowski wkroczył do akcji .Radość mieszkańców miasta nie zna granic. Trzymamy kciuki za sokołowiankę i wspieramy duchowo.Teraz wszyscy oszukani przez ten komis powinni wkroczyć do akcji.

lokalny patriota
2014-03-14 22:30:00

Spoko.pani prorok szczytuje pod odznaką.To mafia, mafii.w tym mieście nawet latarnia to układ.

popilipo
2014-03-14 21:09:16

i dobrze, oszustów trzeba piętnować a za przestępstwa skazywać.. w końcu ktoś poszkodowany odważył się ,,rozdmuchać" proceder kręcenia liczników a przybycie Pana Rutkowskiego może zmobilizuje organa ścigania do jakiejkolwiek pracy..

mistrz świata
2014-03-14 09:50:24

Tak bardzo się cieszę ,że może prokurator Dragan poniesie w końcu jakąś karę.Zostałam bardzo przez tego Pana skrzywdzona.

matka
2014-03-14 09:38:41

Ale jaja rambo w akcji

Noris
2014-03-13 13:56:37

"W listopadzie 2008 przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczął się jego proces karny, w związku z zarzutami dotyczącymi uczestnictwa w tzw. śląskiej mafii paliwowej. Został oskarżony o polecenie pracownikom swego biura wystawienia faktur na 2,5 mln zł za fikcyjne usługi na rzecz firmy "EM-Trans" oraz o powoływanie się na wpływy w instytucjach państwowych. 23 marca 2012 został skazany w tej sprawie na karę 2,5 roku pozbawienia wolności. W maju 2010 do Sądu Rejonowego w Bytomiu wpłynął akt oskarżenia przeciw niemu, w sprawie prowadzenia bezprawnej działalności detektywistycznej." / Myślę,że tego byłego zomowca trzeba zdecydowanie nazywać para-detektywem ,a nie detektywem ?!

bebek
2014-03-12 21:14:27
Strona 1/1


Dane kontaktowe