18
2019
2018-06-14

Rozśpiewani, roztańczeni…


W środowy wieczór 6 czerwca odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu artystycznego 2017/2018 grup wokalnych Voci Voci i Voci Bambini działających przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Jako pierwsza zaprezentowała się na scenie grupa młodszych wokalistów – Voci Bambini, która wykonała piękne polskie kołysanki i znane piosenki dla dzieci. Gościnnie wystąpiła z nimi Bożena Kaczmarek, opiekun całej grupy Voci Cantati, która aktualnie przebywa na urlopie.
Gdy swój koncert zakończyły maluchy, sceną zawładnęła młodzież, czyli grupa Voci Voci. Wokaliści występując całym zespołem, jak również solo i w duetach, zaprezentowali swoje ulubione utwory – polskie i zagraniczne.

Obie grupy do środowego koncertu przygotowali: Łukasz Kraujutowicz (śpiew) oraz Kamil Brewczuk (taniec). Akompaniował im natomiast zespół pod kierownictwem Piotra Jankowskiego.

Niezwykły koncert rozbawił, ale i wzruszył zgromadzoną na sali publiczność – rodziców, dziadków oraz rodzeństwo artystów. Wszyscy wokaliści razem ze swoimi bliskimi odebrali pamiątkowe dyplomy, prezenty i gratulacje od instruktorów.

Zespoły Voci Bambini oraz Voci Voci mają już wakacje. Swoje wokalne umiejętności szlifować będą ponownie już na początku września, w nowym sezonie artystycznym 2018/2019.
 

 
Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe