17
2020
2013-09-13

Rozmawiali o bezpieczeństwie


Z inicjatywy sokołowskich policjantów odbyły się spotkania z przedstawicielami władz samorządowych i klubów piłkarskich z powiatu sokołowskiego uczestniczących w rozgrywkach piłkarskich siedleckiej grupy ligi okręgowej 2013/2014. Rozmawiano o bezpieczeństwie na stadionach podczas jesiennych rozgrywek.

Spotkanie z Sekretarz Miasta Marią Truszkowską i przedstawicielami MKS Podlasie Sokołów Podlaski odbyło się w siedzibie klubu, a spotkanie z przedstawicielami klubów SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka, Zorza Sterdyń oraz Wójtami Gmin Sterdyń Czesławem Marianem Zalewskim i Jabłonna Lacka Wiesławem Michalczukiem, w poszczególnych Urzędach Gmin. We wszystkich spotkaniach wzięli udział sokołowscy policjanci, odpowiedzialni bezpośrednio za bezpieczeństwo podczas imprez sportowych.
Podczas spotkania omówiono przepisy regulujące obowiązki organizatora meczów, uwagi i spostrzeżenia dotyczące organizacji meczów oraz wskazano zasady współpracy w kolejnym sezonie rozgrywek. Podkreślono, że zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprez sportowych spoczywa głównie na organizatorze. 
Przedstawiciele władz samorządowych byli bardzo zainteresowani bezpieczeństwem podczas odbywających się imprez sportowych. Według wstępnych zapewnień, już niedługo miejsca te zostaną objęte monitoringiem.

asp. szt. S. Tomaszewski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Goniać siebie nie ludzi, policmajstry.W tym grajdole brak kiboli,a ludzie normalni nie kwapią się sciągać kibiców.

sujk
2013-09-13 22:08:01
Strona 1/1


Dane kontaktowe