43
2019
2015-04-08

Rok 2014 - policyjne podsumowanie


W 2014 roku na terenie powiatu sokołowskiego stwierdzono 916 przestępstw, jest to ponad 700 mniej niż rok wcześniej. 

Policyjne podsumowanie 2014 roku odbyło się pod koniec stycznia w sokołowskiej komendzie. Zaproszono na nie przedstawicieli władz samorządowych. Nie zaproszono jednak przedstawicieli mediów. Informacja o stanie bezpieczeństwa 2 miesiące później dotarła do radnych. Była to także okazja do podsumowania roku ubiegłego i porównia go do lat poprzednich.
 
Komendant sokołowskiej policji Wiesław Nasiłowski  bardzo zwięźle poinformował o stanie bezpieczeństwa. Radni zbyt wielu pytań nie mieli.
 
Na drogach powiatu sokołowskiego w 2014 roku doszło do 38 wypadków oraz 358 kolizji, w wyniku których 40 osób zostało rannych, a 9 poniosło śmierć [...]

Cały tekst w aktualnym papierowym wydaniu.
KW

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Tak było jak pisze Jakub z Wa-wy. Mnie też ta dziewczynka zgarnęła. To jakaś paranoja. Jeszcze niedawno robili korki dmuchawkowe. Ktoś ich pogonił i na razie spokój. Kontrole ofermy prowadzi się wyrywkowo, nie zakłócają płynności ruch. Takie są procedury i tak mówi prawo. A czy w Sokołowie jest komendant policji, ktoś tam jest, ale tylko jest.

Magdalena
2015-04-12 10:09:27

Panie Boże wszechmogący weź kawałek laski i przegoń te ofermy. Pamiętam lata kiedy w Sokołowie było 4 policjantów. M.in. Wakuła i Szostak. To byli goście. Dla ludzi. W mieście był porządek. Dziś gnojki w mundurach robią dla statystyki. A te panienki to obciach na świat. W piątek taka jedna ubrana w mundurek tuż za rondem Wolności robiła korki. Zatrzymywała kierowców jak nawiedzona. Zatrzymała mnie, a korek był ,że ho ho, spytałem czy to normalne, że na głównym rondzie miasta ta "policjantka" robi zadymę, odpowiedziała, że to ona jest władzą, wolno jej. No nie. Panie Komendancie czy jej wszystko wolno?.

Jakub z Warszawy
2015-04-11 15:57:38

Żeby zadać jakiekolwiek pytanie,to trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę w temacie . Tu była krótka piłka komendanta i milczenie owiec .Radny miejski czy powiatowy ,jak to łatwo powiedzieć !

bebek
2015-04-09 20:26:23
Strona 1/1


Dane kontaktowe