1
2020
2017-09-05

Rodzinnie i plenerowo


Dużym zainteresowaniem cieszył się „Letni piknik rodzinny”, który odbył się w niedzielę 13 sierpnia w Sterdyni. Pogoda sprzyjała więc wszyscy bez przeszkód mogli skorzystać z tego, co przygotowali organizatorzy, czyli Wójt Gminy Sterdyń, Rada Gminy Sterdyń oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni.
Na scenie swoje umiejętności prezentowały przedszkolaki i uczniowie ze Sterdyni oraz Łazowa. Oklaskiwano także miejscową orkiestrę dętą, kapele ludowe „Jabłoniacy” i „Sterdyniacy”, Zespół Pieśni i Tańca „Pasieka” z Platerowa. Na placu przy GOKiS nie zabrakło licznych stoisk wystawienniczych. Oglądano też ciągnik i równiarkę, niedawno zakupione przez Gminę Sterdyń. Była degustacja potraw regionalnych, bigosu, grochówki, bezpłatne atrakcje dla dzieci m. in. dmuchany plac zabaw, a także gry i zabawy przygotowane przez Teatr Forma oraz LGD Tygiel Doliny Bugu. Wiele osób odwiedzało namiot z militarnymi eksponatami z muzeum Mariusza Murawskiego w Bielanach i paintballem. Wieczorem na scenie pojawiły się gwiazdy: Skays, Power Boy oraz Akces.
Impreza trwała do późnych godzin nocnych. Jak podkreślają jej organizatorzy, nie byłaby tak atrakcyjna bez pomocy firm i ludzi dobrej woli, za co składają im podziękowania.
 
J.O. 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Super impreza i świetna zabawa. Czekamy na następny piknik.

Młody
2017-09-07 15:53:19
Strona 1/1


Dane kontaktowe