17
2020
2018-06-07

Rodzinne święto u przedszkolaków


Każdy z nas ma w roku swoje święto. W maju i czerwcu świętuje cała rodzina: mama, tata i dzieci. 29 maja na placu przed Miejskim Przedszkolem nr 3 w Sokołowie Podlaskim zgromadziły się całe rodziny z naszego przedszkola i żłobka.

W przepięknej scenerii dzieci podziękowały swoim rodzicom za miłość, trud i oddanie. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem Wszyscy Polacy to jedna rodzina z sercem biało-czerwonym zabawa się zaczyna”.Tym wydarzeniem uczciliśmy również przypadające w tym roku 100-lecie odzyskania niepodległości. Inauguracji imprezy dokonała dyrektor przedszkola pani Jolanta Krysiak oraz dyrektor żłobka pani Beata Nowakowska. Prezentacje muzycznych upominków dla rodziców rozpoczęły dzieci z grupy Kubusie, które wyśpiewały i wytańczyły swoją dumę i radość bycia Polką i Polakiem. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych i żłobka prezentując programy wokalno - taneczne. Gościnnie zaprezentowali się podopieczni pana Huberta Krasnodębskiego, wykonując piękne układy taneczne. Wśród tancerzy były dzieci uczęszczające do naszego przedszkola jak również nasi absolwenci. Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji - dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, zdjęć w fotobudce.

Przedszkolna kuchnia przygotowała wyśmienity bigos, smalec i kiełbaski z grilla. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali wiele różnorodnych przepysznych ciast. Festyn zakończył się późnym popołudniem. Mamy nadzieję, że rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili ten wyjątkowy czas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie święta, za trud i starania. Mamy nadzieję, że za rok równie doskonale będziemy się bawić.
 

Info / Fot: MP nr 3 w Sokołowie Podlaskim 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Super impreza!. Wspaniałe dzieci. Wspaniała kuchnia. Tylko gdzie był Burmistrz?. Dzieci go nie interesują?. Sam nie ma i inne nie lubi. To niech polubi, bo one są naszą przyszłością i mają więcej w głowach niż niejeden urzędnik w mieście.

popo
2018-06-09 12:29:47
Strona 1/1


Dane kontaktowe