17
2020
2014-12-17

Rodzinne kolędowanie dla Ciebie Panie


Grudzień to miesiąc w którym zwalnia czas, w którym przygotowujemy się na narodziny Jezusa Chrystusa. W tym przedświątecznym okresie 15 grudnia o godz. 10:00 w sali widowiskowej SOK-u odbył się koncert ZPiT "Sokołowianie pt. "Rodzinne kolędowanie dla Ciebie Panie".

Młodzież bardzo często bierze udział w tego rodzaju koncertach, gdzie pokazuje swoje umiejętności i talent. Każdy występ Sokołowian przyciąga wielu widzów. Tak też stało się i tym razem. W programie znalazły się tańce polskie, z których zespół słynie, ale również najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Dzieci i młodzież przywołali najpiękniejszą polską tradycję - tradycję wspólnego kolędowania. Różnorodny program sprawił, że koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności. Piękno ludowych kolęd i pastorałek przyczyniło się do wzruszenia na widowni. Na twarzach widzów malował się uśmiech i podziw. 
Podczas koncertu zespołowi towarzyszyła kapela w składzie: Kazimierz Soszka - akordeon, Jan Rosochacki - bębenek, Edward Sobieszuk - skrzypce, Romuald Iwańczuk - skrzypce, Michał Soszka - klarnet.
 
KAMIL ZALIWSKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe