17
2020
2014-10-15

Remontują salę


Zgodnie z obietnicami rozpoczął się remont sali gimnastycznej w l Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie. Wykonuje go przedsiębiorstwo remontowo - budowlane Stanisława Demiańczuka - "Budemix".

Pracę szybko się posuwają. Przekonują o tym pracownicy Starostwa Powiatowego.
"Wykonawca, wraz z pracownikami, wykazuje się profesjonalizmem udowadniając, że można szybko i solidnie przeprowadzić remont pomieszczeń. Zarząd Powiatu na poprawę warunków nauki i bezpieczeństwa uczniów podczas zajęć wychowania fizycznego przeznaczył prawie 203 000 zł.,  z czego połowa pozyskana została z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Planowany termin zakończenia prac remontowych to 15 listopada 2014 roku" - informuje Paweł Środa na stronie internetowej starostwa.
 
Władze samorządu powiatowego obiecywały również, że stara hala w drugiej szkole prowadzonej przez powiat, czyli w Zespole Szkół nr 1, też zostanie wyremontowana. Na razie nie udało się pozyskać funduszy. Powiat przeznaczył jednak 30 tysięcy na przeprowadzenie minimalnego remontu, aby sala mogła być wykorzystywana zgodnie z zaleceniami sanepidu.

KW
fot. www.powiat-sokolowski.pl

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wyrzucanie pieniędzy w błoto! Mydlenie oczu! Wstyd żeby w najlepszej szkole w Powiecie nie było hali sportowej z prawdziwego zdarzenia!

Piotr K.
2014-10-23 00:38:53

Się dzieje przed wyborami!

norbert
2014-10-17 19:51:43

To nie jest sala gimnastyczna,tylko salka gimnastyczna .Sam nie wiem do czego to maleństwo może w szkole młodzieży służyć ???! Szkoda forsy na remont tej salki .Trzeba było wyburzyć tę prowizorkę i dobudować/rozbudować większą salę jaka powinna służyć młodym ludziom w ich fizycznym rozwoju w XXI wieku !

bebek
2014-10-16 15:38:45
Strona 1/1


Dane kontaktowe