2
2020
2014-12-27

Rekordowa pomoc!


Blisko 20 tysięcy rodzin z całej Polski otrzymało pomoc w ramach tegorocznej "Szlachetnej Paczki". Pomoc trafiła także do 21 rodzin z powiatu sokołowskiego.

Finał "Szlachetnej Paczki" odbył się 13 i 14 grudnia. W realizację projektu z powiatu sokołowskiego zaangażowało się blisko 3 tysiące osób! Swą pomoc ofiarowali osoby prywatne, placówki oświatowe (Zespół Szkół nr 1, Miejskie Przedszkole nr 2 i Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu), a także urzędy: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i kilka gmin.
 
- W magazynie, który zorganizowany był w tym roku w herbaciarni Esencja przy ul. Andersa 1a mieliśmy aż nadmiar pomocników - mówi Aleksanda Zakrzewska - Murawa, koordynatorka sokołowskiego sztabu.
 
A.Zakrzewska Murawa dziękuje tym wszystkim, którzy włączyli się w pomoc:
- Dzięki pomocy wszystkich osób kilka rodzin znajdujących się aktualnie w bardzo trudnej sytuacji miało okazję w tych dniach przekonać się, że istnieją wokół ludzie, którzy o nich nie zapomnieli, którzy są obok i swoją mocą mogą zmieniać świat na lepsze. Mamy nadzieję, że każdy kto poznał ten projekt, nabył jednocześnie przeświadczenia, że moc naszych serc może tworzyć cuda.
 
Kolejna Szlachetna Paczka już za rok!
 
KW
fot. Organizatorzy

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wstyd dla rządu PO i PSL. Dla nich rarytasy, kolacje "U Sowy", zegarki za 20 tys., a dla nas niewolników "szlachetne paczki. Jak kiedyś zupki Kuronia. My chcemy pracy i sprawiedliwej godnej płacy.

bezrobotna matka
2015-01-03 16:04:21

GŁODNYCH I POTRZEBUJĄCYCH JEST OK. 5 MILONÓW POLAKÓW. Wstyd?.

popo
2014-12-28 19:49:13
Strona 1/1


Dane kontaktowe