17
2020
2011-03-31

Reaguj! Zawiadom! Nie toleruj!


Te trzy zwroty coraz częściej padają z ust policjantów, kierowanych mieszkańćów. Ich celem jest eliminowanie nietrzeźwych kierujących i sprawców wandalizmu. Efekty tych apeli są już widoczne.

Ostatni taki przypadek odnotowaliśmy na drodze pomiędzy Brzozowem, a Czerwonką. Jadący tą droga mężczyzna zauważył, jak dwóch mężczyzn jadąc rowerami bije na drodze butelki. Zatrzymał się i zwrócił im uwagę. Mężczyźni ci widząc zdecydowaną postawę kierowcy, uciekli polami w kierunku Walerowa.  Postanowił Policję. Razem z policyjnym patrolem udał sie w pościg za rowerzystami. Po krótkim pościgu byli już zatrzymani.
Okazało się, że dwaj rowerzyści, mieszkańcy powiatu węgrowskiego w wieku po 21 lat. Obaj byli pijani. Jeden z nich miał niecały promil alkoholu, a drugi blisko 2 promile.
Mężczyźni odpowiedzą niebawem za kierowanie w stanie nietrzeźwym, jak również za tamowanie ruchu i zaśmiecanie drogi publicznej.
Policjanci jeszcze raz dziękują zgłaszającemu, że nie był obojętny. Zachęcamy wszystkich aby przyłączali sie do akcji sokołowskich policjantów – Reaguj! Zawiadom! Nie toleruj!
TEKST/FOT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI
KPP SOKOŁÓW PODLASKI

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Szanowny Panie Marek...reagowac mozna (a nawet trzeba) na różne sposoby. Niekoniecznie powiadamiając policję.......


2011-04-02 08:59:52

To chyba żart prima aprilisowy.

Pewien obywatel
2011-04-01 12:06:34

Z ORMO to nie ma nic wspólnego. Telefon na policję, że jedzie pijak - to zapobieganie tragediom. Gdyby ktoś nie pozwolił delikwentowi z gminy Repki po pijaku siąść za kierownicę - to nie byłoby tragedii i żyłby mieszkaniec gminy Jabłonna. A nie ch... jeden z drugim - na nogach nie jest w stanie ustać, to do samochodu się pcha a później zabija Bogu ducha winnych ludzi!!!!

Marek
2011-04-01 10:33:42

cyt. " Razem z policyjnym patrolem udał sie w pościg za rowerzystami "........ dawniej to chyba ORMO sie nazywało???? A jaką nazwę dzisiaj mozna zaproponowac....??????


2011-04-01 09:03:29
Strona 1/1


Dane kontaktowe