17
2020
2015-10-12

Przyczepą w latarnię...


Przyczepa zjechała na chodnik i uderzyła w słup. Ten przewrócił się na na budynek. Na szczęście nie ma ofiar.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (12 października) około godz. 10-tej w Sokołowie na ulicy Długiej. 
 
Jak poinformował nas Sławomir Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Sokołowie Podlaskim, jedna z przyczep przyczepionych do ciągnika rolniczego zjechała na chodnik i przewróciła przydrożną latarnię wprost na dom. W wyniku tego zerwane zostały przewody elektryczne, które zagrażały bezpieczeństwu przechodniów. 
 
Według wstępnych ustaleń policji, przyczyną tego zdarzenia było gwałtowne zahamowanie przez kierowcę ciągnika. A zahamować musiał, bo z bocznej uliczki niemalże pod koła jego pojazdu wjechał kierowca samochodu osobowego. To on jest prawdopodobnie sprawcą zdarzenia. Niestety, nie poczuł się do odpowiedzialności, gdyż uciekł z miejsca zdarzenia.
 
Policjanci, na podstawie podglądu z kamer miejskiego monitoringu, spróbują go teraz odnaleźć.
 
opr. KW / fot. KPP Sokołów


« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dojeżdżał do skrzyżowania i hamował, bo dlaczego nie odbił w lewo ... ! Zastanawiające, że w trakcie hamowania traktor nie staranował tego samochodu ... ?!


2015-10-24 11:06:19

No właśnie; gwałtowne hamowanie, a jakby dziecko gwałtownie wbiegło przed jadący ciągnik ... ?! Co za kierowca w tym ciągniku siedział: wystarczyło ciągnąć załadowaną przyczepę - pierwszą ! Nie trzeba biegłego, ażeby stwierdzić: przy hamowaniu ciągnikiem, ciężar naparł na pustą (pierwszą) przyczepę i stało się ... !!!


2015-10-22 10:55:38

Ta przyczepa wogule dopuszczona do ruchu ??? Brak tablic rejestracyjnych , ale winny ktoś inny ??? kto ma beknąć za powstałe szkody ? jak przyczepa nie ma OC ??? brak badań technicznych, dopuszczenia do ruchu ...

redaktorze tak daleko nie szukaj winnego...
2015-10-12 16:09:46
Strona 1/1


Dane kontaktowe