17
2020
2014-06-27

Przeżyli razem 50 lat


We wtorek 17 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni miało miejsce niecodzienne spotkanie - uroczystość z okazji Złotych Godów par małżeńskich z gminy Sterdyń.

Swą obecnością imprezę uświetnili między innymi ks. kan. dr Zbigniew Rycak – proboszcz parafii św. Anny w Sterdyni, wójt gminy Czesław Marian Zalewski, zastępca wójta Urszula Woźniak, dyrektor GOKiS Marianna Kobylińska, kierownik USC Małgorzata Steć. Do przybyłych par serdeczne słowa gratulacji i życzeń skierował wójt gminy, po czym dla wyjątkowych jubilatów wystąpiły dzieci z kół zainteresowań działających w GOKiS oraz gość specjalny – Milena Kobylińska. Wszyscy wykonawcy byli nagradzani przez zgromadzonych gorącymi oklaskami.
Następnie wójt udekorował jubilatów Medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Nie zabrakło symbolicznej lampki szampana, pysznego tortu i pamiątkowej fotografii.
Oto Jubilaci 50 - lecia pożycia małżeńskiego z gminy Sterdyń: Cecylia i Zygmunt Bojarowie, Helena i Henryk Krysiakowie, Zdzisława Teresa i Aleksander Jan Ratyńscy, Marianna i Antoni Retkowie, Krystyna Janina Stefan Rosłanowie, Bożena Teodozja i Janusz Józef Truszkowscy, Teresa i Waldemar Wilkowie, Celina
i Jan Walenty Zduniakowie, Anna i Adolf Kazimierz Góralowie, Cecylia Marianna i Stanisław Kurowie, Krystyna Janina i Kazimierz Ratyńscy, Wiesława Henryka i Kazimierz Sidor, Marianna i Tadeusz Stolarczukowie, Regina Stanisława i Stanisław Wilkowie, Marianna i Józef Zbiejcikowie.

JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe