11
2020
2018-02-14

Przez żołądek do serca


 We wtorek 13 lutego w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Bielany odbyły się warsztaty kulinarne, które zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Bielanach. Warsztaty poprowadziła Bożena Cieślak.

Walentynki to szczególny czas. W święto zakochanych chcemy zaskoczyć naszą drugą połówkę czymś wyjątkowym. Mieszkanki gminy Bielany miały okazję poznać nowe przepisy kulinarne, aby później przygotować potrawy dla swoich bliskich.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich przybyłych przez kucharkę Bożenę Cieślak. Następnie chętne panie udały się do kuchni, aby wspólnie przygotować potrawy. W trakcie warsztatów powstały takie przysmaki jak: kurczak grillowany z salsą, roladki z karkówki, zupa królewska i rolada z polenty z mięsem mielonym. Chętnych do gotowania nie brakowało. Na warsztaty przybyło 30 pań.

Gdy wszystkie potrawy były gotowe, przystąpiono do degustacji, w której uczestniczył Wójt Gminy Bielany Zbigniew Woźniak. Spotkanie obfitowało w wesołe rozmowy, wymianę kulinarnych porad i przepisów.
 

Katarzyna Dybowska
Fot. K.D.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe