17
2020
2017-10-11

Przewoził krzak marihuany


 W minionym tygodniu na terenie powiatu doszło do kilku wypadków i prób kradzieży. Najbardziej spektakularnym osiągnięciem naszej policji, było zatrzymanie kierowcy, który w swoim samochodzie przewoził 2,5-metrowy krzak marihuany.


Pożar kombajnu
W poniedziałek 2 października po godzinie 15 doszło do pożaru kombajnu pracującego na polu w miejscowości Brzozów Kolonia. W maszynie rolniczej zapaliła się komora silnika. Do pożaru zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej PSP w Sokołowie Podlaskim. Pożar został ugaszony za pomocą dwóch prądów gaśniczych.

Napaść na ekspedientkę
W środę 4 października około godziny 18 na terenie jednego ze sklepów spożywczych na terenie gminy Bielany 40-latek, chcąc ukraść 4 piwa, odepchnął i uderzył rękoma ekspedientkę sklepu – 19-letnią kobietę. Mężczyzna został zatrzymany.

Ukradł matce telefon
18-letni mieszkaniec gminy Sabnie dokonał kradzieży telefonu komórkowego należącego do jego 41-letniej matki. Mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KKP w Sokołowie Podlaskim.

Dachowanie pod Morszkowem
Do kolizji drogowej doszło 5 października około godziny 14.00 na trasie Morszków-Jabłonna Lacka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca passatem od strony Morszkowa, aby uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wybiegło na drogę, zjechała na prawe pobocze. Uderzyła w przydrożną karpę, a następnie dachowała. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latki. Była trzeźwa.

Seicento uderzyło w motocykl
We wtorek 3 października około godziny 5:50 na ulicy Ząbkowskiej w Sokołowie Podlaskim doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letnia kierująca podczas cofania z parkingu zderzyła się z jadącym na wprost motocyklem. Na skutek poważnych obrażeń ciała 33-letni mężczyzna kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala.

Przewoził krzak marihuany

W poniedziałek 2 października policjanci sokołowskiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli drogowej mężczyznę kierującego toyotą. 18-latek nie zatrzymał się i podjął próbę ucieczki, która się nie powiodła. Po zatrzymaniu okazało się, że w pojeździe znajduje się krzak konopi o wysokości około 2,5 metra. Mężczyznę zatrzymano, a o jego losie zadecyduje sąd.
 

KPP Sokołów Podlaski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe