17
2020
2020-02-04

Przegrany sparing z Mazovią II


 Przygotowujący się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski rozegrali trzeci mecz sparingowy.
 
1 lutego br. na sztucznym boisku w Mińsku Mazowieckim ulegli 1 : 2 Mazovi II  (klasa okręgowa grupa siedlecka).
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 (1 : 0) 
 
Bramki: Zatorski Jakub 20’ , Bogusz Łukasz 59’ - Zawodnik testowany III 86’

Skład Podlasia:
Jakub Bieliński - Łukasz Buczyński, Kamil Horowicz, Michał Panufnik, Michał Piotrowski – Hubert Fabisiak, Kamil Komycz, zawodnik testowany I - Łukasz Skwarek, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III
 
Ponadto zagrali: Miłosz Bieliński, Karol Przybyszewski, Adrian Czerski, Piotr Domański, Przemysław Jaczewski, Łukasz Supleński.
 
Mazovia II była ustawiona nisko i liczyła na kontrataki, z czego przeprowadziła kilka groźnych akcji i tak też zdobyła dwie bramki. Drużyna z Sokołowa Podlaskiego miała problemy z minięciem zorganizowanej formacji defensywnej drużyny z Mińska. Brakowało zgrania i płynności w działaniach ofensywnych, nie mniej jednak udało się oddać kilka strzałów na bramkę przeciwnika. W końcówce meczu drużyna pokazała, że potrafi walczyć do końca i oblężyła bramkę przeciwnika. W efekcie udało się zdobyć jedną bramkę przez zawodnika testowanego III, który otrzymał piłkę w polu karnym od Piotra Domańskiego.
 
Juliusz Nowicki 
Fot: MKS Mazovia

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe