2
2020
2014-05-08

Przedwyborcze spotkanie


Już jutro (w piątek, 9 maja) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim odbędzie się spotkanie ze Zbigniewem Kuźmiukiem, kandydatem w wyborach do Europarlamentu 2014. 

Spotkanie poprowadzą: Maria Koc - radna Województwa Mazowieckiego oraz Waldemar Kraska - Senator RP. 
- Będzie to spotkanie przedwyborcze. Gość opowie nam o tym, co zamierza zrobić dla naszego kraju jako europoseł - powiedział nam senator Waldemar Kraska.
Początek zaplanowano na godz. 19:00.
 
KW

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Rzutem na taśmę organizatorzy zmienili miejsce spotkania i ostatecznie odbyło się ono w oratorium oo.Salezjanów, tym samym przedstawiciele PiS przyznali się do swojej ignorancji ale uniknęli konsekwencji prawnych, które niewykluczone, że mogłyby nastąpić. W końcu na naszym terenie są inni kandydaci, którzy mogliby taką wpadkę wykorzystać.

zonk
2014-05-11 18:09:33

To są -jak sądzę - celowe i prowokacyjne działania PiS-u ,kierowane ideologią powstałą w głowie jej prezesa JK .K i jego wyznawcy uważają,że III RP nie jest wolnym i suwerennym państwem ,a w związku z tym źródła prawa stanowione i obowiązujące w takim państwie nie obowiązuje ich i dają tego wyraz ,choćby takimi działaniami jak te w Łukowie,czy Sokołowie. Wygląda na to,że kiedy PiS dojdzie do władzy i stworzy nowy porządek prawny w naszym państwie ,to wtedy dopiero powstanie państwo Polskie i będzie prawnie i sprawiedliwie.Pytanie, co się wówczas stanie ,kiedy np. siły opozycyjne do partii prezesa K. zaczną używać tych samych argumentów zmiany systemu politycznego co on dzisiaj ? Szykuje się chyba nowa Targowica ,a to woda na młyn zainteresowanych tym,żeby w Polsce wciąż wrzało i był bajzel społeczny i ustrojowy... W taki sposób,Jarosław i jego ludzie ,niestety nas i państwa nie zbawią . Ponadto perfidia takiego antypaństwowego działania polega na tym,że robią to w miastach i ośrodkach prowincjonalnych ,licząc na to,że ciemny lud to tu "szybciej kupi" niż w dużych aglomeracjach ,gdzie aktywność i świadomość społeczna likwiduje te ich pomysły w zarodku . W przypadku Sokołowa najgorsze jest to,że ludzie/politycy odpowiedzialni za upadek miasta ,pokazują bezczelnie swoją ignorancję łamiąc obowiązujący kodeks wyborczy ,potwierdzając tym samym brak jakiejkolwiek kompetencji do sprawowania władzy w mieście .Dla opozycji miejskiej,to dobrze,ale czy oto w tym wszystkim chodzi ???

bebek
2014-05-09 10:16:09

Czytałem, że w Łukowie taki numer zgłosili w prokuraturze. Prawidłowo, to przecież złamanie ustawy!

obserwator
2014-05-08 23:52:11

U S T A W A z dnia 5 stycznia 2011 r. KODEKS WYBORCZY "Art. 108. § 1. Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej: 1) na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów;". Fajne spotkanie przedwyborcze w budynku UM. Czy w tym grajdole nikt nie zna prawa?

wyborcza agitacja
2014-05-08 23:38:35
Strona 1/1


Dane kontaktowe