43
2019
2019-06-25

Przedwakacyjne Spotkania Profilaktyczne


W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz "Bezpieczne wakacje 2019 r." odbyły się spotkania profilaktyczne policjantów z uczniami szkół oraz przedszkoli na terenie naszego powiatu. Dzielnicowi oraz funkcjonariuszka z Zespołu Profilaktyki Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim przeprowadzili wykłady dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji.

Właśnie rozpoczęły się wakacje. Dla dzieci to czas wypoczynku i zabawy. Dlatego też sokołowscy policjanci chętnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą, przypominając im o zasadach prawidłowego i bezpiecznego zachowania się w czasie letniego wypoczynku.

W trakcie spotkań funkcjonariusze przekazywali wiedzę zarówno z zakresu przepisów ruchu drogowego, ale również szeroko rozumianego bezpieczeństwa osobistego. Najmłodsi poznali zasady postępowania z psem oraz jak bronić się przed ich atakiem. Ponadto, w związku z trwającą akcją "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi. 
mł. asp. Jakub Więsak 
Fot. KPP w Sokołowie Podlaskim

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe