20
2022
2022-06-15

Projekt PO WER ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów”


5 czerwca grupa czterdziestu uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wyrozębach-Podawcach i Zespołu Szkół w Skrzeszewie w ramach projektu PO WER ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów” wyjechała na wymarzoną wycieczkę do Grecji.

Po długiej 30- godzinnej podróży przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię uczestnicy projektu dotarli do Grecji. Miejscem ich zakwaterowania jest hotel ,,Giannoulis”” na Riwierze Olimpijskiej. Dla uczestników projektu, poza zajęciami formalnymi, organizowane są wycieczki, dzięki którym lepiej poznają kulturę, historię i podstawy języka greckiego.

Udział w projekcie uczniów szkół z terenu gminy Repku jest okazją do odbycia bezpłatnej, dwutygodniowej przygody w Grecji. W projekcie uczestniczy 40 uczniów, którzy poprzez udział w tym przedsięwzięciu będą mogli rozwijać swoje umiejętności językowe, kulturowe i wiele innych kompetencji. Będą mieli również okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz do poznania Grecji. Podczas swojej mobilności, realizując program merytoryczny, uczestnicy będą współpracować z uczniami ze Szkoły Partnerskiej IEI.E.K LYDIA KEK SCHOOL w Grecji.

Info. i Fot. UG Repki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe