15
2020
2017-11-13

Profesjonalny wygląd współczesnej asystentki – sekretarki


W tym tygodniu w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego odbył się cykl spotkań pod hasłem: „Biznesowy look”. Wzięły w nim udział klasy ekonomiczne objęte innowacją asystencko-sekretarską: Ie, IIe, IIIh.

W środę 9 listopada Szarą odwiedziła Pani Bożena Pieńkowska – trener i konsultant ds wizerunku, doradca zakupowy (personal shopper), która szkoliła się u samej Moniki Jaruzelskiej w Szkole Stylu oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej – mentorki w programie Projekt Lady.

Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem wysłuchali porad dotyczących zasad doboru stroju stosownie do okoliczności oraz biznesowego „dress code” współczesnej asystentki.

Pani Bożena przekazała swoją twórczą energię i wiedzę nie tylko w zakresie świadomego kreowania wizerunku, ale również odnośnie analizy współczesnych trendów. Uczestnicy dowiedzieli się jak duże znaczenie ma własny wizerunek, jaka jest etykieta stroju, co oznaczają poszczególne kolory oraz jakie są najczęściej popełniane błędy w stylizacji biznesowej.

W czwartek natomiast wizażystka – Pani Marta Matusik zaprezentowała uczennicom makijaż biznesowy oraz udzieliła cennych wskazówek dotyczących podkreślania urody oraz pielęgnacji twarzy.

Obu paniom bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz przemiłe spotkanie i obiecujemy wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Justyna Maćkowiak 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe