17
2020
2013-03-04

Poznaj samego siebie


Wraz z początkiem nowego roku w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim rozpoczął się cykl zajęć rzeźbiarskich.
Zajęcia prowadzą Aneta Żochowska - wolontariuszka M-GOK, uczennica LO w Kosowie oraz Michał Pieńkowski - student pedagogiki na Uniwersytecie Przyrodniczo Humanistycznym w Siedlcach. Zajęcia są nietypowe,  bo nie ukierunkowane na naukę plastyki, ale na to,  aby uczestnicy zmagając się z zaproponowanymi im tematami, poznali samych. Tematy wymagają  zagłębienia się we własną osobowość, charakter, przyzwyczajenia i mentalność. Dodatkową atrakcją, entuzjastycznie przyjętą przez uczestników, są zabawy psychologiczne mające rozwijać kreatywne myślenie i szybkość kojarzenia. Dbamy również o relaks uczestników podczas zajęć
i pełną swobodę. Mile widziane są uwagi uczestników dotyczące zajęć i ich propozycje. Po dwóch spotkaniach uczestnicy zwrócili uwagę na swobodną atmosferę panującą podczas spotkań i zupełnie  nową  formę zajęć. Spotkania odbywają się w czwartki o godzinie 16:00 i są skierowane do uczniów gimnazjum. Prowadzący mają w planach rozpoczęcie innych zajęć również dla starszych uczniów.


Michał Pieńkowski i Aneta Żochowska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe