17
2020
2013-03-18

Powstało bezpieczne miasteczko


Przez trzy tygodnie z Miejskim Przedszkolu nr 3 będzie się znajdować miasteczko ruchu drogowego wypożyczone z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach. W ramach tego czasu, przedszkolaki odbędą szereg spotkań z policjantami i przedstawicielami służb ratunkowych. Mamy nadzieje, że zdecydowanie podniesie to ich bezpieczeństwo.

Od kilku dni w Miejskim Przedszkolu nr 3 znajduje się miasteczko ruchu drogowego, udostępnione z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach. Miasteczko będzie tu przez trzy tygodnie. Przez ten czas przedszkolaków odwiedzają przedstawiciele służb ratunkowych. W ostatnich dniach przedszkolaków odwiedzali policjanci. Policjanci udzielali wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, przypominali o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i pokazywali jak się zachować podczas kierowania ruchem przez policjanta.

Ta ciekawa forma edukacji przez zabawę na pewno pozostanie długo dzieciom w pamięci. Miejmy nadzieję, że to co usłyszały, będą teraz starały się realizować i zarazem uczyć tych zasad swoich rodziców.

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe