17
2020
2012-02-16

Powitanie i pożegnanie w sokołowskiej policji.


W uroczystości uczestniczyli licznie przybyli przedstawiciele władz samorządowych na czele ze Starostą Sokołowskim Leszkiem Iwaniukiem, przedstawiciele sokołowskich instytucji, Państwowej Straży Pożarnej, kapłani oraz policjanci i pracownicy Policji.

- Jest mi niezmiernie miło, że obejmuję stanowisko komendanta KPP w Sokołowie Podlaskim w tak zacnym gronie. Nie ukrywam, że decyzja, którą podjąłem była decyzją bardzo trudną i przemyślaną – mówi Wiesław Nasiłowski. – Kiedy komendant Szwalbe odszedł do innej jednostki zastanawiałem się nad tym i miałem świadomość, że stanę na czele wzorowego zespołu policjantów i pracowników Policji. Miałem świadomość również odpowiedzialności jaką biorę na siebie poprzez objęcie tego stanowiska. – dodaje komendant.

Podczas swojego przemówienia komendant Nasiłowski wielokrotnie podkreślał fakt, że to święto jest zasługą nie tylko jego, ale również jego współpracowników. Po przemówieniu przyszedł czas na liczne gratulacje i podziękowania.

Jednak powitanie nowego komendanta nie było jedyną uroczystością tego dnia. Ku zaskoczeniu wszystkich komisarz Mirosław Olszewski został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta w Węgrowie. W ten sposób będzie pełnił swoją służbę u boku dawnego sokołowskiego komendanta Karola Szwalbe.

-  Podjąłem rękawicę i wystartowałem w konkursie na I Zastępcę Komendanta w Węgrowie. Niemniej jednak przykro jest mi odchodzić z tej jednostki, bo już 21 lat, czyli od początku mojej służby pracowałem na terenie powiatu sokołowskiego. – informuje Mirosław Olszewski – Fakt, że znam komendanta węgrowskiej jednostki jest niewątpliwym plusem w tej sytuacji. Znam jego styl kierowania, który mi osobiście bardzo odpowiada, sądzę, że będę w stanie nawiązać dość efektywną współpracę z panem komendantem co na pewno wyjdzie na dobre mieszkańcom powiatu węgrowskiego.- dodaje.

Obecnie w sokołowskiej jednostce policji został ogłoszony konkurs na zastępcę komendanta. O jego wynikach na pewno poinformujemy na łamach naszego tygodnika.

 

JF

 

                                                                                                             .

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Konkurs? W Polsce? W Sokołowie? I ze śmiechu pękły mi zajady!

Algorytm upadłości
2012-02-22 10:31:38
Strona 1/1


Dane kontaktowe