17
2020
2019-03-05

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu


Na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim w poniedziałek 25.02.2019 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim i Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy IV i młodsze, klasy V-VI i VII, klasy VIII i III gimnazjalnych, szkoły ponadpodstawowe. Na zawodach padło kilka doskonałych wyników, które pozwalają myśleć o medalach podczas zawodów regionalnych. Medale wręczał dyrekcja SP nr 1 Zofia, Steć i Joanna Hawryluk.

Wyniki:

Klasy IV i młodsze


25 m stylem dowolnym

1.Antoniak Aleksandra                SP 1 Sokołów             17,78
2.Bonifaciuk Zuzanna                  SP 1 Sokołów             18,97
3.Marciniak Martyna                    SP 4 Sokołów             19,37

1.Szewczuk Filip                         SP 4 Sokołów             17,66
2.Gąszczak Kacper                     SP 1 Sokołów             17,80
3.Ślepowroński Krzysztof            SP 4 Sokołów             18,39


25 m stylem grzbietowym

1.Moczulska Olga                        SP 4 Sokołów             21,51
2.Bonifaciuk Zuzanna                  SP 1 Sokołów             22,04
3.Marciniak Martyna                    SP 4 Sokołów             22,55

1.Szewczuk Filip                          SP 4 Sokołów             20,81
2.Gąszczak Kacper                      SP 1 Sokołów             21,72
3.Ołtarzewski Maksymilian           SP 4 Sokołów             22,61


25 m stylem klasycznym

1.Bonifaciuk Zuzanna                   SP 1 Sokołów             23,65
2.Antoniak Aleksandra                  SP 1 Sokołów             25,65
3.Moczulska Olga                         SP 4 Sokołów             27,63

1.Szewczuk Filip                           SP 4 Sokołów             22,83
2.Ślepowroński Krzysztof              SP 4 Sokołów             23,42
3.Gąszczak Kacper                       SP 1 Sokołów             24,82


Klasy VI – V  

50 m stylem dowolnym

1.Dziewulska Maria                         SP 1 Sokołów             35,15
2.Bujalska Natalia                           SP Wyrozęby              36,12
3.Dacków Natalia                            SP 2 Sokołów             38,31

1.Brzezik Piotr                                SP 4 Sokołów             36,67
2.Maksymiak Mikołaj                      SP 1 Sokołów             38,62
3.Sadłowski Michał                         SP 4 Sokołów             40,01


50 m stylem grzbietowym

1.Dziewulska Maria                 07        SP 1 Sokołów             39,91
2.Moczulska Kaja                    07        SP 1 Sokołów             41,31
3.Dacków Natalia                    06        SP 2 Sokołów             43,52


50 m stylem klasycznym

1.Bujalska Natalia                   06        SP Wyrozęby              44,07
2.Dziewulska Maria                 07        SP 1 Sokołów             46,17
3.Moczulska Kaja                    07        SP 1 Sokołów             46,91

1.Maksymiak Mikołaj               06        SP 1 Sokołów             41,46
2.Brzezik Piotr                        06        SP 4 Sokołów             44,43
3.Wąsowski Michał                  07        SP 1 Sokołów             45,23
                    

Dziewczęta - sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 1 Sokołów          2.34,16
2.SP 4 Sokołów          2.37,14
3.SP 2 Sokołów          2.52,41


Chłopcy - sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 4 Sokołów          2.24,54
2.SP 1 Sokołów          2.34,88


Klasy VII

50 m stylem dowolnym

1.Krakowska Aleksandra                SP 1 Sokołów             35,53
2.Krysiak Wiktoria                         SP 4 Sokołów             37,35
3.Gromek Aleksandra                    SP 4 Sokołów             42,03

1.Błoński Patryk                           SP 1 Sokołów           27,60
2.Wyszomierski Kacper                 SP 1 Sokołów            30,14
3.Chadaj Mateusz                         ZS Salezjańskich       35,52


50 m stylem grzbietowym

1.Krysiak Wiktoria                      SP 4 Sokołów             42,61
2.Krakowska Aleksandra             SP 1 Sokołów             42,70
3.Gromek Aleksandra                 SP 4 Sokołów             47,80

1.Błoński Patryk                          SP 1 Sokołów             32,59
2.Wyszomierski Kacper                SP 1 Sokołów             33,42
3.Chadaj Mateusz                       ZS salezjańskich         43,23


50 m stylem klasycznym

1.Krakowska Aleksandra              SP 1 Sokołów             46,58
2.Krysiak Wiktoria                       SP 4 Sokołów             49,59
3.Gromek Aleksandra                  SP 4 Sokołów             58,55

1.Błonski Patryk                        SP 1 Sokołów             38,16
2.Wyszomierski Kacper              SP 1 Sokołów             43,78
3.Chadaj Mateusz                       ZS Salezjańskich       51,66


Klasy VIII

50 m stylem dowolnym

1.Moczulska Oliwia                   SP 4 Sokołów             31,41
2.Rytel Elżbieta                        ZS Salezjańskich        32,88
3.Ślepowrońska Zuzanna          SP 4 Sokołów             37,41
1.Serewiś Bartosz                    SP 1 Sokołów             27,86
2.Kozioł Karol                           SP 1 Sokołów             27,91
3.Kalinowski Bartosz                 SP 4 Sokołów             29,52


50 m stylem grzbietowym

1.Rytel Elżbieta                             ZS Salezjańskich          37,35
2.Moczulska Oliwia                         SP 4 Sokołów             40,04
3.Ślepowrońska Zuzanna                 SP 4 Sokołów             44,89

1.Serewiś Bartosz                          SP 1 Sokołów             29,39
2.Kalinowski Bartosz                      SP 4 Sokołów             33,91
3.Kozioł Karol                                SP 1 Sokołów             33,97


50 m stylem klasycznym

1.Rytel Elżbieta                             ZS Salezjańskich          40,76
2.Moczulska Oliwia                         SP 4 Sokołów             45,81
3.Ślepowrońska Zuzanna               SP 4 Sokołów             49,41

1.Serewiś Bartosz                           SP 1 Sokołów             32,44
2.Skomorucha Maciej                      SP 4 Sokołów             38,65
3.Kozioł Karol                                  SP 1 Sokołów             38,90


Klasy III gimnazjum

50 m stylem dowolnym

1.Jurczak Marta                             ZS Salezjańskich        35,31
2.Kąklewska Martyna                     SP 6 Sokołów             49,88
3.Krochmal Emilia                          SP 6 Sokołów             1.07,35

1.Solka Damian                             ZS Salezjańskich          29,65
2.Kosieradzki Krystian                    SP 6 Sokołów               31,21
3.Jezierski Aleksander                    ZS Salezjańskich          31,88


50 m stylem grzbietowym

1.Jurczak Marta                             ZS Salezjańskich        38,42
2.Michałowska Aleksandra              SP 6 Sokołów             45,87
3.Czerkas Oliwia                            SP 6 Sokołów             1.00,21

1.Solka Damian                              ZS Salezjańskich        35,52
2.Adamczuk Karol                          SP Sabnie                   38,28
3.Krakowski Mateusz                      SP 6 Sokołów             39,21


50 m stylem klasycznym

1.Jurczak Marta                     03        ZS Salezjańskich          46,93

1.Kożuchowski Piotr               03        ZS Salezjańskich          40,07
2.Jezierski Aleksander            03        ZS Salezjańskich          40,81
3.Solka Damian                     03        ZS Salezjańskich          41,01


Dziewczęta - sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 4 Sokołów          1.40,86
2.SP 6 Sokołów          2.27,83


Chłopcy - sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 1 Sokołów            1.28,51
2.ZS Salezjańskich       1.30,17
3.SP 6 Sokołów            1.37,51


Szkoły ponadpodstawowe

50 m stylem dowolnym

1.Litewnicka Gabriela                         ZS CKR Sokołów Podl.          33,51
2.Misiak Karolina                                I LO Sokołów Podl.                34,00
3.Marcyniuk Pola                                I LO Sokołów Podl.                34,51

1.Bolewski Karol                                 I LO Sokołów Podl.                26,54
2.Karakula Michał                               I LO Sokołów Podl.                27,50
3.Sadłowski Łukasz                            I LO Sokołów Podl.                27,92


50 m stylem grzbietowym

1.Litewnicka Gabriela                         ZS CKR Sokołów Podl.          41,11
2.Misiak Karolina                                I LO Sokołów Podl.                41,16
3.Marcyniuk Pola                                I LO Sokołów Podl.                42,32

1.Bolewski Karol                                 I LO Sokołów Podl.                30,76
2.Karakula Michał                               I LO Sokołów Podl.                31,00
3.Sadłowski Łukasz                            I LO Sokołów Podl.                34,53


50 m stylem klasycznym

1.Misiak Karolina                                I LO Sokołów Podl.                40,84
2.Skomorucha Magda                        I LO Sokołów Podl.                43,72  
3.Litewnicka Gabriela                         ZS CKR Sokołów Podl.         46,72

1.Karakula Michał                               I LO Sokołów Podl.                34,81
2.Bolewski Karol                                 I LO Sokołów Podl.                35,29
3.Sadłowski Łukasz                            I LO Sokołów Podl.                37,64


Dziewczęta - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym

1.I LO Sokołów Podl.            2.42,06
2.ZS CKR Sokołów Podl.       2.53,84

Chłopcy - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym

1.I LO Sokołów Podl.            2.01,12
2.ZS CKR Sokołów Podl.       3.00,93


Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe