11
2020
2018-04-26

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej


 W ubiegłym tygodniu rozegrano finały powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi. Organizatorem zawodów był Powiatowy szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim oraz szkoły podstawowe w Sterdyni (dziewczęta) i Repkach (chłopcy).W grupie dziewcząt złoty medal wywalczyły siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim, a chłopców Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie.

Wyniki

Dziewczęta: Mecze eliminacyjne

SP Rozbity Kam. – ZS Salezjańskich 2:0 (11,13)
SP 3 Sokołów – ZS Salezjańskich 2:0 (12,13)
SP Rozbity Kam. – SP 3 Sokołów 2:0 (12, 9)
SP 6 Sokołów – SP 2 Sokołów 2: 0 (7,9 )
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów 2: 0 (12, 11)
SP 6 Sokołów – SP 4 Sokołów 2:1 (7,-15,8)
SP Rozbity Kam. – SP 4 Sokołów 2:1 (12,-11, 7)
SP 3 Sokołów – SP 6 Sokołów 2:1 (-6,11,7 )
SP 3 Sokołów – SP Rozbity Kam. 2:1 (-9, 7, 8)
SP Skrzeszew – SP Kosów L. 2:1 (19, -12, 13)
SP Sterdyń – SP Repki 2: 0 (20, 23 )
SP Skrzeszew – SP Repki 2:1 (24 , -16, 5)
SP Sterdyń – SP Kosów L. 2: 0 (21, 13 )
SP Sterdyń – SP Skrzeszew 2: 0 (11, 15 0
SP Repki – SP Kosów L. 2:1 (-17, 23, 7)

Turniej finałowy
Półfinały
SP Sterdyń – SP Rozbity Kamień 2:0
SP 3 Sokołów – SP Skrzeszew 2:0
 
Mecz o III miejsce
SP Rozbity Kam. – SP Skrzeszew 2:0
         
Mecz o I miejsce
SP 3 Sokołów – SP Sterdyń 2:0
 
Kolejność końcowa
1.SP 3 Sokołów,  
2. SP Sterdyń,  
3. SP Rozbity Kamień,  
4. SP Skrzeszew, 
5. SP 4 Sokołów, 
6. SP 6 Sokołów,
7. SP Repki,
8.SP 2 Sokołów,
9. SP Kosów Lacki
 
 
Chłopcy: Mecze eliminacyjne
 
SP 6 Sokołów – SP Rozbity Kam. 2:0 (23, 18)
ZS Salezjańskich – SP 2 Sokołów 2:0 (25, 22)
ZS Salezjańskich – SP 3 Sokołów 2:1 (-24, 9, 3)
SP 3 Sokołów – SP 2 Sokołów  2:1 (22, -19, 6)
ZS Salezjańskich – SP Rozbity Kam. 2:0 ( 21, 20)
SP 6 Sokołów – SP 3 Sokołów 2:0 (22, 21 )
SP 6 Sokołów – ZS Salezjańskich 2:1 (17, -18, 12)
SP Skrzeszew – SP Sterdyń 2:1 ( -20, 22,13)
SP Repki – SP Kosów L. 2:1 ( -18, 21,18)
SP Repki – SP Sterdyń 2:0 (23, 14)
SP Skrzeszew – SP Kosów L. 2:1 (20, -16, 8)
SP Kosów L. – SP Sterdyń 2:0 (21, 19 )
SP Skrzeszew – SP Repki 2:1 (19, -22, 9)

Turniej finałowy

Półfinały
SP Repki – SP 6 Sokołów 2:0 (23, 20 )
SP Skrzeszew – ZS Salezjańskich 2:1 (-17, 18, 11)
 
Mecz o III miejsce
ZS Salezjańskich – SP 6 Sokołów 2:0 (23, 17)
 
Mecz o I miejsce
SP Skrzeszew – SP Repki 2:0 (17, 19)
 
Kolejność końcowa
1.SP Skrzeszew,
2.SP Repki,
3.ZS Salezjańskich,
4.SP 6 Sokołów,
5.SP 3 Sokołów, 
6.SP Rozbity Kamień,
7. SP Kosów Lacki,
8.SP 2 Sokołów, SP Sterdyń

Juliusz Nowicki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe