29
2022
2023-05-24

Powiatowa liga piłkarskich siódemek


W Repkach Sabnie – grające w roli gospodarza – podejmowały Skrzeszew. Niebiescy odnosząc zwycięstwo zostaliby nowymi liderami ligi, goście – grający w białych koszulka w czerwone pasy – zdobywając 3 punkty zapewniali sobie mistrzostwo ligi na kolejkę przed końcem rozgrywek. Sam mecz rozczarował, na boisku istniała tylko jedna drużyna Skrzeszewa, która bez większego wysiłku aplikowała gospodarzom 9 bramek (przy znacznej pomocy zawodników z Sabni).
Do Niecieczy przyjechał NKS Białobrzegi, który walczył jeszcze o podium. Gospodarze (w trakcie rozgrywania meczu) mieli jeszcze nadzieje – przy dobrym układzie wyników – na walkę o mistrzostwo do ostatniej kolejki. Po pierwszej połowie to goście bliżej byli wyznaczonego celu, prowadząc jedną bramką. Po zmianie stron obraz gry zmienił się diametralnie i to gospodarze zdobywają pewne trzy punkty. Co prawda na obronę mistrzowskiego tytułu nie mają już szans, ale druga lokata też ujmy nie przynosi.
W ostatnim meczu Kamianki podejmowali na orliku w Repkach Kamiankę. Po wyrównanym i zaciętym spotkaniu to goście odnieśli pewne zwycięstwo.
Komplet wyników:
Sabnie – Skrzeszew 0:9
Nieciecz – NKS Białobrzegi 6:3
Kamianki – Kamianka 2:4

W ostatniej kolejce spotkają się:
Sokołów I – Nieciecz
NKS Białobrzegi – Sabnie
Skrzeszew – Kamianki

Korespondencyjny pojedynek o II lokatę na koniec sezonu stoczą Nieciecz i Sabnie, których rywalami będą Sokołów I i NKS Białobrzegi, które z kolei korespondencyjnie powalczą o IV lokatę na koniec sezonu. 

Marek Leśko
Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe