11
2020
2014-06-17

Powiat: otrzymali absolutorium


Przy pięciu głosach wstrzymujących zarząd powiatu sokołowskiego otrzymał w poniedziałek (16 czerwca) absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2013.

- Zarząd powiatu, realizując zadania związane z wykonaniem budżetu, kierował się zasadą celowości, legalności, rzetelności i oszczędności - mówił starosta Leszek Iwaniuk tuż po udzielonym absolutorium.

Jego zastępczyni Marta Sosnowska oprócz podziękowań skierowanych do sztabu osób, mówiła o swoich obawach, które towarzyszyły jej przy objęciu stanowiska wicestarosty.
- Nieprzyjemny stosunek niektórych radnych do mojej osoby wcale nie ułatwiał mi realizacji podjętych działań. Mimo to nie poddawałam się, lecz konsekwentnie zabiegałam i wspólnie z zarządem wszystkie zadania realizowałam.  Cieszę się, że niczego nie zmarnowaliśmy. Jednocześnie wierzę, że mieszkańcy docenią nasz trud i zaangażowanie w rozwój tego powiatu - dodała M.Sosnowska.

Według Tadeusza Mroza, etatowego członka zarządu, obecny zarząd pokonał wiele trudności, chociażby związanych z szerokim zakresem inwestycji drogowych. Swoje podziękowania skierował także w kierunku władz samorządowych miast i gmin z terenu powiatu.

Dziękowali także pozostali członkowie zarządu, a więc Jan Godlewski  i Krzysztof Więsak a także przewodniczący rady powiatu Andrzej Minarczuk.
 - Uważam, że możecie kończyć kadencję z podniesioną głową, gdyż broni Was skala wykonanych inwestycji i rozmach z jakim je realizowaliście - powiedział przewodniczący.

KW

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Coś te garnitury na nich źle leżą - muszą się chyba mocno w nich męczyć ?!

bebek
2014-06-18 13:07:54
Strona 1/1


Dane kontaktowe