17
2020
2014-02-23

Potrącenie na krajówce


Do groźnego potrącenia doszło dzisiaj w godzinach porannych na drodze krajowej nr 63, pomiędzy  Żanecinem a Wojewódkami Górnymi. Kierujący seatem potrącił pieszego. Pieszego z licznymi obrażeniami przewieziono do szpitala. Zarówno pieszy, jak i kierujący byli nietrzeźwi.

W niedzielę, 23 lutego około godz. 6.00 na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Żanecinem, a Wojewódkami Górnymi, kierujący seatem, 22 letni mieszkaniec gminy Bielany potrącił pieszego. Na drodze była bardzo gęsta mgła, która znacznie ograniczała widoczność. Pieszego z licznymi obrażeniami przewieziono do szpitala. Jego stan jest ciężki.
Po przyjeździe policji, samochód, znajdował się w rowie, w odległości około 150 metrów od miejsca potrącenia. Z relacji kierującego wynikało, że samochód sam się tam stoczył, w chwili kiedy on udzielał pierwszej pomocy.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Kierujący seatem miał w organizmie 0,7 promila. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności wypadku.
 
KPP Sokołów Podlaski


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe