17
2020
2019-11-26

Potrącenie i ucieczka


W poniedziałek 25 listopada 2019 r. około godziny 17.10 w Sokołowie Podlaskim przy ul. Wolności doszło do potrącenia pieszego.

Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Osoba kierująca skodą po potrąceniu 80-letniego mężczyzny odjechała z miejsca zdarzenia. Poszkodowany 80-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia została tablica rejestracyjna pojazdu. Kierowca skody został ustalony. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W trakcie obsługi zdarzenia droga była całkowicie zablokowana. 

asp. Jakub Więsak« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Byłem i widziałem. Policjanci, którzy pełnili w tym czasie służbę powinni zostać w trybie dyscyplinarnym zwolnieni ze służby. To toatalny cyrk. Świadkowie nie mogli dodzwonić się do tzw. policji. Ludzie sami tam poszli bo blisko. Nikogo nie było na dyżurce/są świadkowie/. Jak przyjechali tzw. policjanci to pogotowie człowieka podjęło z asfaltu, a ci tzw. struże nawet nie chcieli od ludzi zebrać informacji o zdarzeniu. Nawet nie chcieli odebrać tablicy rejestracyjnej podjętej przez świadków z miejsca zdarzenia. Jak patrzyłem na ten "profesjanalizm", to SZOK!!!. Już chyba czas przewietrzyć to truchło.

popo
2019-12-01 20:39:06
Strona 1/1


Dane kontaktowe