1
2020
2019-02-10

Poszukiwania 82-latka


W niedzielę 10 lutego 2019 r. około godz. 2.00 do KPP w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 82-letniego mężczyzny mieszkańca gm. Jabłonna Lacka.

Mężczyzna w dniu poprzednim około godziny 12.00 wyszedł na spacer i nie wrócił do domu. W związku z powyższym rozpoczęto działania poszukiwawcze. W KPP Sokołów Podlaski został ogłoszony alarm. Powiadomiono dyżurnego PSP, który ogłosił alarm dla czterech jednostek OSP, znajdujących się w sąsiedztwie. W poszukiwaniach udział wzięło 45 policjantów, 30 strażaków OSP oraz rodzina poszukiwanego. W działaniach poszukiwawczych użyto policyjnego psa tropiącego do penetracji terenu.

Podczas poszukiwań dokonano sprawdzenia kompleksów leśnych, znajdujących się w pobliżu miejsca zamieszkania poszukiwanego. Opatrolowano wszystkie drogi przylegające do tego terenu. W trakcie trwania działań około godziny 8.40 uzyskano informacje, że poszukiwany mężczyzna został odnaleziony przez wędkarzy w rejonie wałów na rzece Bug. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie.

mł. asp. Jakub Więsak
Fot. Samochody Ratownicze na FB

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe