2
2020
2019-01-14

Posiedzenie Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych


Strażacy Gminy Jabłonna Lacka na zorganizowanym posiedzeniu  Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych mieli przyjemność gościć Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Panią Janinę Ewę Orzełowską.

Posiedzenie otworzył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego i Wójt Giny Jabłonna Lacka Wiesław Michalczuk, który powitał zaproszonych gości oraz strażaków jednostek OSP z terenu gminy Jabłonna Lacka. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej poinformował kolegów strażaków o działalności Komendy za 2018 rok, liczbie pożarów, wyjazdów do zdarzeń, przebytych szkoleniach i odbytych ćwiczeniach. Dh Sławomir Kotowski przedstawił wytyczne dotyczące kampanii sprawozdawczej w jednostkach OSP w 2019 roku.

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Wiesław Michalczuk podziękował Pani Janinie Ewie Orzełowskiej, Członkowi Zarządu Województwa Mazowieckiego za dotychczasową współpracę, za otrzymane wsparcie na zakup sprzętu i na remont dachu strażnicy dla OSP Jabłonna Lacka. Podkreślił, jak ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe i dobre wyposażenie, które pozwala na sprawne przeprowadzanie akcji ratowniczych. - Zrozumienie, chęć pomocy jaką otrzymujemy od osób zarządzających w instytucjach, do których zwracamy się o wsparcie, jest dla nas bardzo ważne – mówił.

Posiedzenie Zarządu było okazją do dokonania uroczystego przekazania sprzętu dla OSP Jabłonna Lacka zakupionego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.Info/Fot: UG Jabłonna Lacka 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe