29
2022
2022-11-15

Porzucone pojemniki z nieznaną substancją


W niedzielę 13 listopada Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim została powiadomiona o ujawnieniu około dwudziestu plastikowych pojemników z nieznaną substancją, porzuconych przez nieznaną osobę w lesie w obrębie miejscowości Trzciniec Duży.

Na miejscu policjanci ujawnili 22 plastikowe pojemniki o pojemności 20 litrów. W jednym z nich znajdowała się nieznana substancja. Na miejsce wezwano Państwową Straż Pożarną oraz Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki.
O zdarzeniu powiadomiono również Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, delegaturę w Radomiu.

W miejscu ujawnienia pojemników przeprowadzono czynności procesowe. Miejsce zostało zabezpieczone i było dozorowane przez policjantów do czasu przybycia pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska (delegatura w Mińsku Mazowieckim), którzy przybyli na miejsce w poniedziałek 14 listopada. Pracownicy inspektoratu przeprowadzili odpowiednie czynności i pobrali próbki, aby zbadać jaka substancja znajdowała się w pojemnikach. Dalsze postępowanie w tej sprawie przeprowadzą policjanci z Posterunku Policji w Kosowie Lackim.  

Info. Aleksandra Borowska

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Strach powiedzieć co to było? Tylko niebezpieczne trafiają do lasu przydomowe odpady załatwia się na podwórku.

d9VeaM
2022-11-15 09:43:16
Strona 1/1


Dane kontaktowe