17
2020
2018-08-28

Popołudnie w rytmach disco!


W niedzielę, 19 sierpnia na terenie Parku Przemysłowego w Sokołowie Podlaskim odbyła się piąta edycja „Letniego Koncertu Disco”. Po raz kolejny wydarzenie tłumnie zgromadziło publiczność z Sokołowa Podlaskiego i okolic, a plac przed sceną wprost pękał w szwach.

Koncert rozpoczął się o godzinie 15.00 występem DJ Baffiego, młodego muzyka pochodzącego z naszego miasta. O godzinie 17.00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół DEFIS, który przyciągnął tłumy fanów w każdym możliwym wieku. Jest to grupa disco polo pochodząca z Głębokiego, koło Cycowa w powiecie łęczyńskim. Podczas swojego koncertu wokalista Kamil Zawrotniak, hojnie rozdawał też płyty, szczególnie osobom, które najlepiej się bawiły. Nie zabrakło hitów takich jak: „Niespotykany kolor”, „Jeden gest”, które wraz z publicznością zaśpiewał wokalista. Na koniec zagrał lokalny zespół Forum, po którym organizatorzy przygotowali dyskotekę.

Między występami odbył się krótki konkurs dotyczący wiedzy na temat miasta dla najmłodszych z nagrodami, które wręczył Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula. Dodatkowymi atrakcjami był dmuchany plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz stragany z grami i zabawkami.

Pogoda tego dnia dopisała, a całości koncertu charakteru nadała zabytkowa sceneria Parku Przemysłowego. Trzeba przyznać, że koncerty muzyki popularnej w naszym mieście cieszą się niegasnącą popularnością.

Organizatorem wydarzenia byli Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski oraz Sokołowski Ośrodek Kultury.


Ewelina Wolska 
Fot. E.W., UM Sokołów Podl.

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Szybciej ruszajcie ze szkołą muzyczną wtedy wskaźnik świadomości pójdzie w górę

dysk w polu
2018-09-03 09:30:13

Disco Polo to tandeta.

g
2018-08-29 11:43:04

Disco Polo chłopki wolo.

Marika
2018-08-28 14:57:14
Strona 1/1


Dane kontaktowe