18
2019
2017-03-14

Polski Teatr Historii ponownie na deskach SOK!


Czy podczas rozmów z młodszym pokoleniem myślimy o przekazaniu im naszej tożsamości narodowej? Czy w naszych domach rozmawiamy o historii? Jeśli odpowiedzi na te pytania są przeczące, to znak, że musicie pojawić się Państwo 12 listopada w Sokołowskim Ośrodku Kultury na spektaklu „Popiełuszko – apostoł Odwagi”.

W swoich sztukach, Polski Teatr Historii, opowiada o ważnych wydarzeniach, a także polskich bohaterach. Jednym z nich niewątpliwie na zawsze pozostanie w sercach Polaków Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko. Jego siła wiary porwała za sobą tłumy.
Spektakl „Popiełuszko – apostoł Odwagi” pozwoli przejść drogę życia u boku tej niezwykłej osobistości. Zobaczymy tłumy wiernych podążających za Bogiem przeciwstawionych szeregom oddziałów ZOMO. Przez cały czas trwania spektaklu dobro będzie zwyciężać. Ksiądz Jerzy we wsparciu symbolicznej Matki-Ojczyzny dokona wielu wielkich czynów. Na nowo przeżyjemy msze za Ojczyznę i udamy się z Księdzem Jerzym w jego ostatnią drogę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Sokołowskiego Ośrodka Kultury na ten niezwykły spektakl w wykonaniu artystów Polskiego Teatru Historii.
Bilety w cenie 10 zł, dostępne w punkcie informacji SOK.


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe