17
2020
2013-04-19

Policjanci szukają domu dla zwierząt


Siedem szczeniaków pilnie potrzebuje odnaleźć swój dom i swoich oddanych opiekunów. Nowi właściciele w zamian otrzymają nieocenioną wierność, jaką może dać tylko pies przyjaciel.

Kilka dni temu w rozwalającej się stodole, post. Aleksandra Suchożebrska z sokołowskiej Policji, znalazła pięć szczeniąt. Ich pisk usłyszała z balkonu swojego domu. Od razu zainteresowała się i wspólnie z mężem przedostali się do stodoły. Nie było wcale łatwo. Wszędzie była woda, sięgająca miejscami pół metra.

Widząc gromadkę milusińskich, nie mogli tego pozostawić obojętnie. Przynieśli tam jakiś materac, koc, tak, aby szczeniaki miały wygodne legowisko. Od czasu znalezienia przynoszą jedzenie i sprawdzają, czy nic się szczeniakom nie stało. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej lekarz weterynarii, podali im lekarstwa na odrobaczenie. Teraz dla piątki zaczęli szukać domu. Jednak w trakcie poszukiwań domu, okazało się, że z piątki zrobiła się siódemka. Niewiadomo skąd do pięciu szczeniaków dołączyło jeszcze dwa. Prawdopodobnie matka wyniosła je w inne miejsce, a teraz ponownie je przyniosła czując, że są pod dobrą opieką.

Teraz siedem szczeniaków - 4 pieski i 3 suczki z utęsknieniem i nadzieją czekają na swoje nowe kochające domy i odpowiedzialnych właścicieli. Do sokołowskiej Policji już zgłaszają się osoby, które chciałyby zaopiekować się tymi pociechami. Miejmy nadzieje, że szybko znajdą swój dom. Osoby, które chciałyby poznać więcej szczegółów, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim tel. 25 787 20 11 lub bezpośrednio na ul. Wolności 50.

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe