17
2020
2011-09-23

Policja z pomocą Rafałowi


18 września w Kosowie Lackim odbył się Piknik Charytatywny dla Rafała Zębrowskiego, który przeszło rok temu został wypchnięty z pociągu, w wyniku czego stracił obie nogi. Wśród wielu zaangażowanych osób i instytucji znaleźli się również policjanci.

 

Policjanci przyjechali do licznie zgromadzonych osób z czworonożnym Barym. Bary to pies patrolowo-tropiący. Jest już bardzo zasłużonym i leciwym „policjantem”.  Ma już 10 lat, ale zawsze jest bardzo entuzjastycznie przyjmowany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. 

Bary zaprezentował swoje umiejętności. Zebrani mogli popatrzeć, jak wykonuje komendy wydawane przez swojego przewodnika sierż. Radosława Malinowskiego.

Bary zebrał gorące brawa od publiczności. Na zakończenie, każdy kto chciał, mógł go pogłaskać i zrobić wspólnie z nim zdjęcie. Do tej atrakcji, ustawiła się długa kolejka.

 

Oprócz prezentacji policyjnego psa, policjanci przygotowali również specjalne stoisko ze sprzętem będącym na ich wyposażeniu. Można było z bliska obejrzeć różnego rodzaju broń oraz wyposażenie z jakim do codziennej służby wyruszają policjanci. Atrakcją była również prezentacja policyjnego radiowozu.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe