43
2019
2016-07-08

Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia


Ciągle niewyjaśniona pozostaje sprawa wypadku drogowego z 2014 roku. Zderzenie hondy accord z rowerzystą zakończyło się tragicznie. Mężczyzna jadący rowerem zginął na miejscu. Policjanci cały czas wyjaśniają okoliczności wypadku i szukają świadków tego zdarzenia.
 
17 września 2014 roku około godz. 14.15 w Sokołowie Podlaskim na al. 550-lecia doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierujący hondą accord potrącił skręcającego w lewo rowerzystę. Według wstępnych ustaleń, do potrącenia doszło podczas wyprzedzania. W trakcie tego manewru rowerzysta zasygnalizował ręką zamiar skrętu i jednocześnie  skręcił bezpośrednio przed wyprzedzający samochód.
 
W wyniku odniesionych obrażeń, 62-letni rowerzysta zginął na miejscu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Kierowca hondy był trzeźwy.
 
Policjanci ponownie apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim. Relacje świadków są niezbędne w celu odtworzenia przebiegu tego wypadku.
 
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe