2
2020
2017-07-11

Podsumowanie roku w GOKiS


 W środę 21 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni uroczyście zakończono rok artystyczny 2016/2017.
 
 
           Na spotkaniu obecni byli: Wójt Gminy Sterdyń Grażyna Sikorska, zastępca Wójta Tomasz Rostkowski, ks. kan. PiotrArbaszewski, proboszcz z Zembrowa, dzieci i młodzież, rodzice, opiekunowie i inni zainteresowani, którzy wypełnili salę widowiskową do ostatniego miejsca.Wszystkich powitała dyrektor placówki Anna Kur. Następnie wystąpiły działające w placówce grupy, zapowiadane przez konferansjerów Amelię Prokopczuk i Piotra Wolskiego.
        Miłośnicy hip-hopu z FULL DANCE CREW (instruktor Kamil Brewczuk) zaprezentowali kilka układów tanecznych. Dziewczęta z zespołu wokalnego PAJUKA, czyli Patrycja Piwko, Julia Chendoszko i Katarzyna Wilk (instruktor Marek Kołodziejski), które przez ostatni rok uświetniały swoimi występami uroczystości gminne, zaśpiewały adekwatny do uroczystości przebój
Maryli Rodowicz i Andrzeja Sikorowskiego „Ale to już było”. Na scenę zaproszono też dzieci z kółka plastycznego (instruktorki Aneta Wilk i Magdalena Zając). Młodym plastykom wręczono dyplomy oraz drobne upominki. Trzeba podkreślić, że w tym roku na zajęcia uczęszczało 53 osoby. Wykonywane przez nie prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach w holu GOKiS w Sterdyni. Nie mogło zabraknąć podopiecznych Marzeny Borysiak-Wojewódzkiej oraz Marii Pietrzak, czyli uczestników zajęć języka angielskiego Próbkę swoich umiejętności przedstawiły wszystkie grupy wiekowe, od pięciolatków pouczniów klasy VI. Były piosenki i przedstawienia. Wystąpiły też dzieci z kółka muzycznego i teatralnego. Opiekunem obu grup był Damian Wołyniec. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy za całoroczną pracę i wytrwałość.
             Niespodzianką był występ Marysi Rytel, młodziutkiej skrzypaczki z terenu gminy Sterdyń.
             Gościnnie zaprezentowali się też podopieczni Marty Wróbel z Parafialnego Domu Kultury w Zembrowie.
      Wszystkich wykonawców nagradzano wielkimi brawami. Po zakończeniu imprezy w budynku GOKiS, uczestników spotkania zaproszono na grilla.
 
J.O.
Zdjęcia GOKiS 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe