17
2020
2017-03-27

Podsumowania i plany


20 marca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Stowarzyszenia „Lepsze Jutro Gminy Sterdyń”. Przez aklamację przyjęto Sprawozdanie prezes Urszuli Turos z działalności Zarządu za kadencję i sprawozdanie Małgorzaty Romańczuk z działalności Komisji Rewizyjnej. Podjęto Uchwałę w sprawie absolutorium za rok 2016 dla Zarządu Stowarzyszenia „Lepsze Jutro Gminy Sterdyń”. W związku z rezygnacją z funkcji dotychczasowej prezes stowarzyszenia przeprowadzono nowy wybór Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Zarząd na pierwszym posiedzeniu dokonał wyboru. Prezesem Stowarzyszenia została Marianna Kobylińska, wiceprezesem Wiesława Tymińska, sekretarzem Stanisława Maciak, skarbnikiem Małgorzata Kobryń, członkami zarządu: Urszula Turos, Bogusława Radomska i Ewa Bednarczyk. Na pierwszym posiedzeniu Komisja Rewizyjna dokonała wyboru: przewodniczącą została Ewa Kosieradzka, zastępcą Małgorzata Romańczuk, sekretarzem Cecylia Kur, członkami: Janina Krysiak i Łucja Zawadzka.

W planie działania na najbliższy rok przyjęto do realizacji następujące zadania: zorganizowanie Konkursu Poetyckiego im. Franciszka Kobryńczuka, rajdu rowerowego z cyklu ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”, wyjazdu do teatru i imprezy plenerowej „Kupalnocka w Białobrzegach” oraz podejmowanie inspirowanie działań służących rozwojowi Gminy Sterdyń.


J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe