11
2020
2018-08-07

Podlasie przed sezonem


Drużyna piłkarzy-seniorów Miejskiego Klubu Sportowego Podlasie Sokołów Podlaski w ramach przygotowań do rozgrywek klasy okręgowej grupy siedleckiej w sezonie 2018/2019 rozegrała 5 meczów sparingowych z zespołami z IV ligii i klasy okręgowej. Zawodnicy przygotowali się do rozgrywek trenując na obiektach w Sokołowie Podlaskim.

W pierwszym meczu sparingowym ulegli w Siedlcach rezerwom siedleckiej Pogoni grającej w 4 lidze mazowieckiej (grupa północna) 2:3. Bramki zdobyli: Piotr Goś i Rafał Pawelec. W drugim meczu kontrolnym Podlasie pokonało w Jatyporach rywala z grupy okręgowej miejscowego Tajfuna 4:1. Bramki zdobyli: Dawid Kobus (2), Paweł Buczyński i Kacper Komycz. W kolejnym meczu ulegli w Ciechanowie MKS-owi (IV liga mazowiecka, grupa północna) 5:0. Po raz drugi rozegrali mecz sparingowy z Pogonią II Siedlce, ulegając na wyjeździe 5:1. Bramka: Kacper Komycz. W piątym meczu zmierzyli się z czwartoligowcem z grupy podlaskiej MKS-em Mielnik, wygrywając 2:1 po bramkach Pawła Buczyńskiego i Michała Adamczuka. Dwa pierwsze mecze ligowe Podlasie rozegra na wyjeździe. W pierwszej kolejce zmierzy się 12 sierpnia o godz. 17.30 z Kolektywem Oleśnica. W drugiej kolejce 15 sierpnia o godz. 17.00 w Mińsku Mazowieckim z Mazovią II Mińsk Mazowiecki.

Kadra MKS Podlasie na rundę jesienną sezonu 2018/2019:

Bramkarze: Piotr Antoszczuk, Konrad Kotowski.

Obrońcy: Łukasz Buczyński, Piotr Goś, Kamil Horowicz, Kacper Komycz, Michał Piotrowski, Karol Przybyszewski, Łukasz Sawicki, Michał Pasek.

Pomocnicy: Paweł Buczyński, Piotr Domański, Hubert Fabisiak, Daniel Klimczuk, Dawid Kobus, Jakub Nowotniak, Łukasz Supleński (przeszedł z Czarnych Węgrów), Łukasz Steć, Marcin Siedlecki.

Napastnicy: Michał Adamczuk, Przemysław Głowacz, Łukasz Hajdas, Piotr Osial.

Trener: Rafał Marcyniuk

Najprawdopodobniej najbliższą rundę spędzą na wypożyczeniu w Jabłoniance Jabłonna Lacka Karol Kosieradzki i Maciej Nowotniak.

Do rozgrywek zgłoszeni zostali również juniorzy:

Bramkarze: Piotr Szymański, Sebastian Wilk,

Obrońcy: Maciej Chmiel, Mateusz Czorniej, Kamil Dziewulski, Mateusz Jaszczuk

Pomocnicy: Maciej Arcikiewicz, Szymon Chadaj, Michał Gałązka, Kamil Kowalik, Patryk Laskowski, Rafał Pawelec, Mateusz Pniewski, Mateusz Rozbicki, Mateusz Wierzbicki.

Napastnik: Piotr Chrzanowski.

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe