16
2022
2022-05-06

Po kłótni z żoną oznajmił, że chce popełnić samobójstwo i wyszedł z domu...


W czwartek 5 maja około godziny 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednej z miejscowości na terenie powiatu sokołowskiego.

Na miejsce skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze przeprowadzając interwencje ustalili, że między małżonkami doszło do kłótni, jednak przed przybyciem patrolu mąż zgłaszającej wyszedł z domu. Policjanci po sporządzeniu dokumentacji i pouczeniu zgłaszającej o możliwościach dalszego postępowania odjechali.

Po skończonej interwencji do domu wrócił mąż zgłaszającej, który oznajmił jej, że ma myśli samobójcze i znów oddalił się z domu w kierunku pól. Kobieta ponownie za pośrednictwem numeru alarmowego powiadomiła o sytuacji służby porządkowe.

Policjanci pośpiesznie wrócili na miejsce interwencji, aby odnaleźć mężczyznę i udzielić mu pomocy. Ogłoszono alarm i podjęto szeroko zakrojone działania, aby odnaleźć mężczyznę. Dyżurny na miejsce skierował przewodnika psa z KPP w Węgrowie oraz operatora drona. Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych, a ich efektem był powrót mężczyzny do domu, gdzie zespół ratownictwa medycznego udzielił mu pomocy medycznej. Jest to szczęśliwy finał poszukiwań, w które zaangażowane były wszelkie siły i środki.

sierż. Aleksandra Borowska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe