31
2019
2015-10-21

Piosenka jest dobra na wszystko


28 października o godz. 17:00 w Galerii "Dom" w SOK odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu grupy Voci Bambini oraz młodzieży z Voci Cantati.

Wyjątkowy, bo skierowany do rodziców, rodzeństwa, babć, dziadków, koleżanek i kolegów z przedszkoli i szkół. Nasz Młode gwiazdy wykonają piosenki, które będą dla wielu Rodziców wspomnieniem z ich dzieciństwa, przenosząc publiczność w świat marzeń. Usłyszymy m.in. „Mydło lubi zabawę”, „Mama zadumana”, „Blues bujany”.
 
„PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO” – piosenka daje radość, uśmiech, wyraża nasze emocje, pomaga porozumieć się z otaczających nas światem…
 
Voci Bambini to zespół wokalny, którego najmłodsi uczestnicy mają 5 lat, zaś najstarsi 13. To już trzeci rok działalności grupy i dzisiaj tworzy ją już ponad 30 wokalistów. Niektórzy zaczynają dopiero swoją przygodę ze śpiewem, inni zdobywają już trofea i nagrody, zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Każda z sekcji Bambini, a jest ich 3, bawi się piosenką w trakcie cotygodniowych zajęć. Bawi się, ponieważ śpiew ma sprawiać radość, a nauka prawidłowej emisji i zdrowego śpiewu musi wchodzić w nawyk jako część codzienności, a nie sztuczne zachowanie sceniczne. Śpiew ma wyzwalać energię zarówno w wykonawcach jak i odbiorcach.
 
Zespół powstał Voci Cantati zaprasza w swoje szeregi młodzież gimnazjalną, licealną oraz dorosłych.
 
Kierownikiem grup jest Bożena Kaczmarek.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe